Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik számokban vannak a...

Melyik számokban vannak a legjobb gitárszólók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában megfogalmazódott bennem egy olyan kérdés hogy vajon mik a legjobb gitárszólók amit életemben hallottam. Szóval érdekelne a ti véleményetek is, hogy szerintetek melyek a legjobbak! Gyüjtsük össze a legütősebb szólókat! Egyelőre ennyit bedobok, bár biztos tudnék még többet is:

2014. nov. 4. 17:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Bazzeg most néztem meg a válaszokat egy nagy csomóan a For whom the bell tools nak a basszus szólóját írták.
2014. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Öcsém, nem kell itt forradalmat kikiáltani, ezek csak gitárszólók, amikről beszélgetünk és gyüjtögetjük őket...


Amúgy a For Whom The Bell Tolls-ba az elején az egy szólógitáros szóló, a basszus után. 1:30-tól van 2:17-ig, megnéztem a stúdióst, ott talán picivel hosszabb (és előbb van egy jó fél perccel), de igazából mindkét esetben kb. 50 másodpercnyi szólóról van szó. És ami a lényeg: IMÁDOM! <3 <3 <3

2015. jan. 1. 05:28
 33/39 A kérdező kommentje:
Na szóval mi után eldurrogtattuk az összes szarásig elsütött mémet (a'la cookie), és kiveszekedtük magunkat kemény 1 számnak a szólójával kapcsolatban, most újra beszélhetnénk a LEGJOBB szólókról!!
2015. jan. 1. 05:31
 34/39 anonim ***** válasza:

"Amúgy a For Whom The Bell Tolls-ba az elején az egy szólógitáros szóló, a basszus után."

ÓÓÓÓ B* szdki... én csak most értettem meg mire gondolsz :D Igen, az valóban szólógitár, és te nem a legelejéről beszéltél a bassz intróról :D

2015. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

számomra ez (kb 4:44-től jön)

[link]

2015. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Megadeth-Tornado of Souls
2015. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

A legjobbakat kihagytátok!!!

Cradle of Filth - No Time to Cry

Grafenstein - Storm of Maggots (jól van ebben a dob erősebb :D, de ezt nem hagyhattam ki :))

Metallica - The Day That Never Comes

:D

Majd írok még, ha eszembe jut. ;)

2015. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Thy Antichrist - Where is Your God?

:)

2015. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Astarte - Mutter Astarte

Abnormality - Monarch Omega; Fabrication of the Enemy

Frantic Amber - Ghost

Arch Enemy - Nemesis

The Agonist - And Their Eulogies Sang Me to Sleep; Panophobia; Thank You Pain

:)

2015. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!