Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar underground rapperek...

Frank1997ize kérdése:

A magyar underground rapperek melyik dobgépet használják?

Figyelt kérdés
Pl siksa finuccsi jön a tré.már rég óta keresem és egyszerűen nem találom annak a dobgépnek a nevét amivel ők szoktak dolgozni mint ami hallható siksa finuccsi jön a tré című számban.valaki megmondaná nekem a dobgép fajtájának a nevét?

2014. okt. 20. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, hogy Battery, akkor mennyivel vagy beljebb? Semmivel. Na ugye?
2014. okt. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy nemrég tetted fel ugyanezt a kérdést.
2014. okt. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor senki sem válaszolt rá.most már kaptam egy olyat hogy Battery így már jobb.
2014. okt. 21. 17:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a battery-t.ez valami sampler igaz?bár csak jó lenne már a gépem megnézném vst pluginba hogy szólna :D
2014. okt. 21. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttam a másik kérdést, válaszoltak rá sokan. De úgy látom, nem lengettem elég magasan a szarkazmus-táblát...
2014. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt 4 válasz abból 3 én voltam 1 pedig nem is mondta meg a nevét amit kérdeztem de most hogy tudom már a nevét nem fogom újra meg újra kiírni a kérdést hanem elkezdek evvel a fajtával dolgozni
2014. okt. 21. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az összes válasz én voltam :)
2014. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!