Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mulatos zene miert ciki?

A mulatos zene miert ciki?

Figyelt kérdés

miert ciki a mulatos zene ? van akinek tetszik a mulatos zene csak nem meri felvalallni mert cikinek talalja ?

mulatoson kivul max en a rockot szeretem de kerdezik nem mondom hogy szeretem a mulatost

mivel az emberek cikinek tartjak



2014. szept. 8. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
mert iszonyatosan gagyi. semmi hangszer es enektudas bem kell hozza..nezd meg fasyt bunyos pityut meg a tobbi playbackelo senkihazit...egyszeruen felfordul tole a gyomrom ha meghallom. nem lehet komolyan venni se azt aki ilyet ertekelni es hallgatni tud
2014. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
na az előző hozzászóló szépen összefoglalta,én még hozzá tenném hogy a mulatós zene főképp a romák zenéi,és velük bármi közösséget válalni,sokak szemében már önmagában ciki.eleve én sem vagyok oda ezért a műfajért,de miért lenne baj,ha valaki igen?vidám kis nóták,nincs azzal semmi baj :D
2014. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a ciki, hogy milyen zenét hallgatsz, hanem az, hogy mások véleménye ennyire fontos. Ki nem szarja le, mit gondolnak a zenédről?


Speciel én ki nem állom, mert nulla zene- és énektudás jellemzi az előadókat, de ugyanez igaz a legtöbb mai popzenére is, tisztelet a kivételnek.


Szerintem - amíg nem a lesötétített, szakadt zöldségesmerciben hallgatod üvöltve - teljesen magánügyed a zenei ízlésed.

2014. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első véleménye ráillik kb. az összes pop előadó 99%-ára és ugyanennyire arányban a dj-kre is, akik meglévő zenékből dolgoznak. Nem félreértendő, én sem szeretem a mulatóst. Nem azt mondom,h ciki, mert nem mindenki számára az. Régen a mulatós ment mindenhol és manapság is jelen van főleg vidékieknél (nem bántani akarom a vidékieket, én is az vagyok). Nekem az nem tetszik benne,h kb. 2 különböző mulatós van, az egyik a lehető legszomorúbb szar, a másik meg a lehető legboldogabb hangvételű. Köztes átmenet nem igazán van.

A playback meg mindenhol ott van, nem csak a mulatósban.

2014. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én spec. aláírom amit az előttem szólók mondtak,de én bizony nagyon szeretem a mulatóst.Budapesti,fiatal (19 éves),művelt lányként szeretem,és vállalom is.Sőt a barátnőim közül is sokan szeretik (nem vagyunk romák,egy kivételével),pont azt nyújtja amit ígér,mulatni lehet rá.Én egyedül otthon is felpattanok táncolni,énekelni ha meghallom.Nem ezt hallgatom 0-24-ben,de bizony a hétvégi iszogatáshoz,bulizgatáshoz számunkra ez az alap.Ha van mulatós nem is kell sokat inni,mert alap a jó hangulat.Szerintem abszolút nem ciki.
2014. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!