Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találjam meg a zenei...

Hogy találjam meg a zenei stílusomat?

Figyelt kérdés
24 éves férfi létemre nem találtam olyan zenei stílust, ami igazán lekötne. A mai zenéktől undorodom borzalom amit csinálnak a zenei műfajjal. Tinédzser koromban elég sok heavy metal zenét hallgattam, de már azok se kötnek le, sőt már nem is tetszenek. Néha hallgatok 80-s évekbeli zenéket, mert számomra azok legértékelhetőebbek, de idő után azokat is megunom és jobban elvagyok a csöndben. Mostanában legtöbbször Two Steps from Hell-t és játék zenéket hallgatok, de azok nem olyan zenének számítanak, amit az átlag ember többször meghallgat, tudom kicsit furcsa az ízlésem, de nem találom az ízlésemnek megfelelőt, ha egyáltalán van e.
2014. szept. 4. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy egész South Park rész erről, aki látta, tudja, mit akarok ezzel mondani.

Az a te bajod, hogy stílust keresel ahelyett, hogy zenét hallgatnál. Ez hovatartozási kérdés, nem zenei. Nekem nincs zenei stílusom, sokféle zenét játszom és hallgatok. De van kedvenc zenekarom, van kedvenc számom, de még eddig egy mp3 sem sértődött meg, hogy egy más stílusú után raktam be, szóval te is nyugodtan összekaparhatod azt a maroknyi számot, amit szeretsz, és keresgélhetsz hozzá még másokat. Az meg, hogy a mai zenék szarok, tévedés, "a zenei műfajjal" nem csinálnak semmit, az már a te bajod, ha a maiak közül a szarokat hallgatod. Van jó zene, csak meg kell hallgatni.

2014. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne azon görcsölj, hogy mit kéne tenned, mit várnak el mások, hanem azt hallgasd, ami természetes számodra.
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!