Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt már veletek olyan hogy...

Diesel221 kérdése:

Volt már veletek olyan hogy így megváltozott a zenei ízlésetek?

Figyelt kérdés
Én 13 éves koromig Eminem-et hallgattam meg mindenféle pop-ot, manapság pedig metált és rockot.(De a Tankcsapdát,Rammsteint,Slipknot-ot régebben is zserettem

2014. szept. 1. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele. 10 éves koromig olyanokat hallgattam amit te is. Aztán nem hallgattam rádiót, mert folyton dzsásztin bíbört, meg szelena gomezt nyomattak. Akkor kaptam rá a rock-ra, meg a metálra. 12/l

Üdv: A

2014. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kb ebben a korban volt ez a változás.

Ennek már 25 éve és most is a rock és a metal a kedvenc stílusom.

2014. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sándorjános ***** válasza:

94-es születésű vagyok. Régen 6-11 évesen az europop, illetve szüleim kedvencei alkották számomra a zenét (Tankcsapda, Jean Michel Jarre, István a Király rockopera, Emergency House, Első Emelet, Zorán, Bonaza Banzai stb.)

Aztán, ahogy az internet eljutott a világomba ráálltam a megismerésre 12-16 éves koromig (Kárpátia, System of a Down, Slipknot, Three Days Grace, Billy Talent, In Flames, Green Day, Sum 41, ilyesmik).

17 éves koromtól jött a fordulópont, amikor rájöttem, hogy ezek már nem hoznak lázba, annyiszor hallgattam már őket, és csúnya szóval élve klisések voltak. Minél inkább az átérzés lett a lényeg, vagy átélés, vagy átmagasztosítás, vagy pszichés hatás. Be jöttek ilyen stílusok, mint: Reggae, Progresszív rock és metál, Ragga, Rap, Funk, és mindenféle keverékek. (RHCP, Tool, Yamiroquai, Irie Maffia, Akkezdet Phiai, Pink Floyd, King Crimson, Björk, Pendulum, Radiohead, Tame Impala)

17-19 (jelen): Újabban a kísérletezés hoz lázba, amikor egy együttes bátor tud lenni és olyan zenei világot megalkotni, ami csak rá vall. (Lásd a fentiekből néhány)

2014. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sándorjános ***** válasza:
(Vagy pedig jól hozza az adott, és általam kedvelt stílus autentikus sémáját pl. funk-diszkó: Flight Facilities https://www.youtube.com/watch?v=FdsvtnOoFAg )
2014. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én velem is így volt. Kb. 11 éves koromig hallgattam Selena Gomezt, meg az ilyen műfajokat. Utána meg Slipknot-ot, Korn-t meg ilyesmiket hallgattam/hallgatok. :)
2014. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen, én 12 éves koromig hallgattam ezeket a diszkó meg divatzenéket, de miután 2 fontos embert is elvesztettem pár hónap alatt, valamikor akkor vettem észre, hogy áttértem az ilyen rock zenékre.
2014. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Yes :D
2014. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is 3 éve állt be ez a változás, vagyis 11 éves koromban, de már előtte is imádtam a Tankcsapdát, Green Dayt, Guns n' Rosest( aminek végülis a változásomat köszönhetem,valamilyen szinten)

Viszont nekem volt egy még mai napig fontos ember az életemben, akit konkrétan a másodapámnak is hívok, akinek a segítségével mára eljutottam odáig,hogy élek-halok a Metal zenéért, és el nem tudnám képzelni,hogy mennyivel lenne másabb az életem, ha nincs ez a hirtelen kanyar.

Jelenleg Power,Heavy, Death,Melodikus Death, Folk, Szimfonikus Metált hallgatok, de igazából minden jöhet, ami Rock,Metal vagy Punk :)


14/L

2014. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják 15 éves körül alakul ki a zenei ízlés.
2014. szept. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Szerintem szinte mindenkivel előfordul hasonló.
2019. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!