Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le bírnám valahol egyben...

Le bírnám valahol egyben tölteni a GTA San Andreas Rádióinak dalait? Én a Radio X-et szeretném! Be linkelne valaki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 23:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Te szóltál be hogy szóban biztos keményebb vagyok én csak írtam hogy milyen vagyok! Nem magyarországi vagyok! Senki sm érdekel tudom de ne koptasd itt a csőrödet!

NE OFFolj! 1. szabály!

Én is beszólok! 2. szabály: kapd be az édesapád nemi szervét és ne prédikály itt ha valaki hülye kérdéseket ír (én is azt irtam de ezzel leszámítva) Ha nem tetszik a kérdés ne írj és meg van mondva! vagy anyád melletted áll hogy na te kicsiköcsög erre írj választ?!?!

2010. jan. 15. 00:09
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
prédikály?:D
2010. jan. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nálatok nincs az a szó? Kül. te nyugodtan írogass ide! tegnap még 80%-ban adtál válaszokat ma már 79% Mire befejezzzük a témát 0 lesz!
2010. jan. 15. 11:30
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

olyan szavunk van hogy "prédikál", aminek az egyes szám első személyű felszólító alakja "prédikálj":)

A százalékom állandóan változik, te amiatt ne aggódj, elég jó helyem van a listán is:)

de miért is magyarázok egy ilyennek? -.-"

2010. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

jó, elírtam egyes szám, második személy:D

és nemfogok többé ide írni

aki hülye bunkó paraszt, az az is marad, nincs mit tenni:/

minden társadalomban van egy kulturálatlan bunkó réteg, akik lehúzzák az egészet

2010. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
bocsi ezt el b@sztad! én el fogadom hogy paraszt vagyok! az is lehet hogy bunkó! Még másoknak mondani is szoktam hogy paraszt vagyok!
2010. jan. 15. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!