Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le bírnám valahol egyben...

Le bírnám valahol egyben tölteni a GTA San Andreas Rádióinak dalait? Én a Radio X-et szeretném! Be linkelne valaki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy lebírnád?
2010. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld meg ezt

2010. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

lebírnám? lol hát hogy le e bírnám!

2.: kösz ez nagyon jó!

2010. jan. 13. 11:21
 4/16 anonim ***** válasza:
le e bírnámxddddddd
2010. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
nem bírnád.. az összes szám rengeteg kiló, és ahhoz több ember kell
2010. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Be szóltál? Anyád hogy van?
2010. jan. 13. 21:40
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

be szóltamxddddd

azt egybe kell írni:) Egyébként szóban biztos keményebb vagy.. legalábbis írásban gázvagy:D

2010. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóban? Hát attól függ milyen a kedvem! Suliban Általában Csütörtökön utolsó órán (pénteken sosincs suli mert akkor gyakorlatra kell menni) Na szóval utolsó órán én vagyok az osztály humoristája, máskor csak alap! De általában a korosztájom vagy kissebbek félnek tőlem mert beszólok ugy hogy nem mernek többet rám nézni! Meg nagy darab is vagyok, (szerintem gyenge vagyok mások szerint erős)
2010. jan. 14. 21:28
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
most őszintén, ez kit érdekelt? Mi az hogy te vagy az osztály humoristája? ELég szarul hangzik:D Lehet hogy viccesvagy, de ha ezt így kijelented, akkor nem magadtól vagy vicces, hanem csak megpróbálsz megfeleni a többieknek. Amúgy melyik faluban/községben vagy te humorista?:D
2010. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Ezt az utolsó írásodat lefordítom:) :

Szóban? Hát, attól függ hogy kik vesznek körül. Csütörtökön általában teszem a fejem (pénteken nemkell, mert traktoros leszek, és akkor megyünk ki a földre gyakorlatozni:)) tehát olyankor mások agyára megyek. De általában kissebbekkel kezdek, és akkora paraszt vagyok hogy ha valakihez egyszer hozzászólok, többé nem jön felém. Meg amúgy is dagadt vagyok, (többiek illemből erősnek mondanak) tehát nem mernek a közelembe jönni.


na, ez viccesvolt?:D

2010. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!