Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok? Szerintetek jó...

Mit gondoltok? Szerintetek jó az ízlésem zeneileg?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, semmi egyéb.:)

Ezeket szeretem:

Depresszió, Tankcsapda, 30Y, HS7, Vad Fruttik, Green Day, Linkin Park, Nirvana, Nickelback, Aerosmith, Scorpions, AC/DC, Guns 'n' Roses, Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, The Pretty Reckless, Oasis, Road, Quimby, Skillet, Evanescence, Lordi, Zanzibar

17/L


2014. aug. 4. 21:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%
szép, hogy jó :D
2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jó! Nekem is hasonló,egy pár darb van még,amit hallgatok
2014. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Örülök, köszi skacok! :)
2014. aug. 4. 22:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen nezopont kerdese... szerintem kicsit kevert, nagy klasszikusok teljesen divatzenekkel keverve. Mondjuk mi is sokat hallgattunk ezekbol annyi evesen.:)
2014. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
teljesen átlagos konzumgyerek vagy. amit eléd tesz az MR2 meg a Class, azt fogyasztod, csak kerülöd a Fluor Tomi - Sp tengelyt, mert az nem menő. hajrá, remek tucatember lesz majd belőled!
2014. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó.. lehet neked más az ízlésed.. megértem...de gondold végig kicsit.. hány fiatal hallgat 17 évesen mondjuk Scorpions-t vagy olyan zenekart, aminek nagy múltja van, amit a sokkal előttem lévő korosztály hallgat?:)
2014. aug. 5. 08:43
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

ja értem, te arra számítottál, hogy körberajonganak majd, amiért belehallgattál egy agyonhypeolt guns n roses lemezbe. felsőbbrendűnek érzed magad, mert sz.rcsapdát, vad fruttikat, nirvanát, meg quimby-t hallgatsz? mert ezek a mocskok ömlenek mindenhonnan és te meg az ő jogdíjalapjukat támogatod? hát nem vagy felsőbbrendű, tök átlagos vagy.

majd akkor kérkedj az ízlésvilágoddal, ha marcus millert, willie dixont, otis rusht, charlie parkert, robert johnsont, muddy waterst, eric claptont, john coltrane-t, miles davist, django reinhardtot, chet bakert, és weather reportot, meg némi debussy-t, strausst, bartókot, hindemith-t, ravelt hallgatsz. mert a te kedvenc bandáid nagy részére tíz év múlva a kutya nem fog emlékezni, és a divatból is kimennek.

2014. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó! A kérdező,csak kiváncsi volt arra,hogy mások szerint mi a véleményük erről a stílusról,nem furcsa e!

Te azt mondod,hogy túl nagyra becsüli a kedvenc bandáit,és ezzel az ízlését is. Viszont.. Te hogy a re**kes életbe mondasz ilyeneket,azokról a bandákról,akik valamennyire is,de történelmet írtak?!

Persze,persze,a te "csodálatos" komolyzenei ízlésed számodra felbecsülhetetlen,nekünk más zene fekszik!!

Nemértem,egyáltalán,miért kellett ide írni,ha bajod van?!

2014. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a kettes voltam! :p
2014. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es, nos elég érdekes a látásmódod meg kell hagyni...egy biztos, nagyon alaptalan a vádaskodásod és a lerohanásod, remélem, nem foglak sosem megismerni személyesen, mert képes lennél nekem jönni...:D

Csak kíváncsi voltam, nem kell rögtön pszichológiai képet és nem tudom milyen jövőképet festeni a bandákról...ha csaknem jós vagy, mert akkor elmondhatnád a lottószámokat is! ;)

2014. aug. 5. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!