Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a One Directionr...

Mit gondoltok a One Directionről? Zeneileg is, és személyileg is, ha lehet külön-külön mindkettőt.

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a zenéjük annyira nem rossz,viszont azt nem szeretem,hogy mindenki csorgatja a nyálát rajtuk,szerintem nem is olyan szépek,csak gazdagok,de lehet,hogy csak irigy vagyok...
2012. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chrishu ***** válasza:

Zeneileg nem jön b de hát ízlés kérdése

A tagokkal sincs nagy bajom

De az idegesít amikor kis directioner beszól meg leféltékenyez amiért nem jön be a kedvenc együttese...(persze kivételek mindenhol vannak)

Am tipikus divatbanda. Majd eltűnnek ők is a süllyestőben és kevés rajongójuk lesz ugyanúgy mint Flour-nak, SP-nek MM-nek és lassan Biebernek meg az LMFAO-nak

2012. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én ahhoz képest, hogy a popoot utálom (rock/metal mániás fanatikus vagyok) deee.. Egész szeretem.. Jó zenét csinálnak, eléggé fülbemászó.. A tagokról meg annyi, hogy nagyon nem az esetem, még kicsit sem.. És nem is értem, h az ilyen "cukifiúkban" mi a helyes.. Kb ez olyan muntha egy cuki kiskutyába lennének szeremessek... -.-" na de hát igen.. Ízlések és pofonok xD
2012. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokért:) örülök,hogy nem leb*ziztátok őket,hanem véleményt mondtatok:)
2012. szept. 6. 17:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!