Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a szamrol vagy...

Mit gondoltok a szamrol vagy az eloadoirol?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 2. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nézem, hogy hiteles legyen, és folyamatosan írom.

Nekem ez a latinos hatásos band notch kezdés már sok.

Óh, a latinos füttyös folytatás...

Üh, a lehúzás... :( Gyász.

A szöveg eröltetett nagyon.

Az elharapott szavak nagyon gázok.

Az a kitartott fhos akkord jóféle.

A materkrefrén gyalázatosan tucat.

Becsülöm, hogy nem hallom az autotune-t, pedig tudom, hogy van rajta gazdagon, profi munka.

A ritmustörés jó.

A szövegnek helyenként nincs értelme, a rím kedvéért nem rontják el a szöveg értelmét.

Szerintem elfért volna egy élő dob.

Lassan jönnie kell egy kiállásnak.

Ó 'zeg, ez a rap nagyon szánalmas, ez már a Hip Hop Boyzban is gáz volt, főleg ezzel a telefon-effekttel.

Na, még rap...

Itt a várt kiállás.

A vokál rendben van.

Kivéve a "váh váh váh"

Meg a "vára tenger her her, mindig mindig megmarad húúúú"

És a végén még Michael Jacksonos "Hú" is van, hát ez rettenetes.

A vége jókor van, és teljesen jó.

Mindent összevetve hallottam már sokkal rosszabbat is, de sok sebből vérzik, az este-teste kecskerímek elrontják az élményt, idegesít, hogy ennyi élő hangzású gépi hangszer van (vagy ha élő, akkor gépire van vágva), és az a legrosszabb, hogy el tudom képzelni ezt a számot egy rendes szöveggel, rendes élő zenekarral egy Sziget közepes méretű színpadon, és ott is középszerű lenne a "semmi extra" miatt, pedig sok mindent ki lehetett volna ebből hozni, ha nem a kereskedelmi rádiós safetyt programozza fel a producer (angol értelemben véve).


u. i. Aki ezt lepontozza, az nem ember, végre valaki percről percre leírta, hogy mit érez a szám közben, tessék megbecsülni!

2014. aug. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!