Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok melyik a fontosa...

Mit gondoltok melyik a fontosabb része a zenének? A szöveg vagy a zene maga?

Figyelt kérdés

Az én véleményem az, hogy a zene fontosabb, mert egy szám lehet baromi jó szöveg nélkül. Ha nincs szövege megmutatkozik a valós jelentése, nem pedig az amit valaki ráénekel, mert ő éppen ezt látta benne.

Szerintetek?



2014. júl. 25. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek mennyire. Anyám szövegközpontú, neki csak a szöveg számít, nekem viszont a legjobb szöveg sem ment meg egy szar zenét.
2014. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem a szöveg és a mondanivaló a legfontosabb, nyilván fontos az is hogy milyen alap van mögötte, hiszen el kell adni valahogy, de a szöveg az ami egy dalban/zenében megfog leginkább. De viszont vannak műfajok pl. Pop amiben a szöveg kevésbé dominál. Műfaj függő, de engem leginkább a szöveg érint meg és a drámaiság.

Persze ez csak az én véleményem

2014. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel a tizenhatodik század óta eltelt időszak zeneirodalmának 70%-a instrumentális, ezért talán objektívan elmondható, hogy a zene a fontos. persze a mai pocsék könnyűzenéknél, ahol tízből tíz szám zenei alapja ugyanaz, muszáj valamit villantani a szöveggel, hogy eladható legyen a fércmű.
2014. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Kinek mi a lényeges mindenkinek más ahogy a gondolkodása is más, mert ettől függ te mit tartasz fontosnak.
2014. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont emiatt írtam ki a kérdést. Mert érdekel mások mit gondolnak, mer nyilván nem mindenki gondolkodik úgy mint én.
2014. júl. 27. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!