Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár?

Elektromos gitár?

Figyelt kérdés
Nem értek ehhez a témához egy csöppet sem. Jártam zongorázni és persze tanultam szolfézst is, és most bele szeretnék vágni az elektromos gitározásba, de konkrétan semmit nem tudok, nem tudom honnan induljak. Mi kell egy elektromos gitárhoz erősítőn kívül? Hol érdemes gitárt venni? Egy teljesen kezdőnek ugye tökmindegy, hogy milyen gitárt vesz? xD El tudok kezdeni gitározni tanulni úgy, hogy nem járok különórákra, szóval mondjuk videókból? Vagy ha valakinek nincs türelme leirkálni ezeket, küldhet oldalt is ahol kutakodhatok, de már nagyon fel szeretnék világosodni ez ügyben, mert teljesen analfabéta vagyok...

2014. jún. 27. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
jobban elolvasva tényleg elég szar lett a helyesírás de a lényeg hogy remélem ment vele valamire a kérdező .D
2014. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Igen, mentem vele valamire :D

Köszönöm mindenki válaszát!

2014. júl. 3. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!