Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár?

Elektromos gitár?

Figyelt kérdés
Nem értek ehhez a témához egy csöppet sem. Jártam zongorázni és persze tanultam szolfézst is, és most bele szeretnék vágni az elektromos gitározásba, de konkrétan semmit nem tudok, nem tudom honnan induljak. Mi kell egy elektromos gitárhoz erősítőn kívül? Hol érdemes gitárt venni? Egy teljesen kezdőnek ugye tökmindegy, hogy milyen gitárt vesz? xD El tudok kezdeni gitározni tanulni úgy, hogy nem járok különórákra, szóval mondjuk videókból? Vagy ha valakinek nincs türelme leirkálni ezeket, küldhet oldalt is ahol kutakodhatok, de már nagyon fel szeretnék világosodni ez ügyben, mert teljesen analfabéta vagyok...

2014. jún. 27. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

De érted,hogy beírod a googlebe hogy " mi az a humbucker?" És megmndja, Magyarul...

Ha erre nem vagy képes Szerinted mehtanulaz magadtól gitározni?


Megsúgom..ész nélkül nem lehet...

2014. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Már megnéztem, utolsó. :) Csak példát mondtam arra, hogy mennyire degenerált vagyok gitár ügyben.
2014. jún. 29. 00:36
 13/22 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló: Punk, metalcore vagy post-hardcore számokat szeretnék vele.
2014. jún. 29. 00:37
 14/22 anonim ***** válasza:

én a b.c. rich warlock gitárt ajánlanám, még a desingje is illik az általad képviselt műfajhoz. meg torzító pedált(overdrive, distortion). Illetve egy jó erősítőt.

Neten mindent megtalálsz, olvass forumokat, látogass el hangszerboltba, stb. Bár, az se mind1 hogy mennyi a keret amit ráfordítanál.

Jah és én elmennék tanárhoz, mert a youtube nem fog kijavitani, nem fogja arrébb rakni a kezed, ha vmit nem jól fogsz le, stb.

2014. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Isteni a hangzása, néztem róla videót, köszönöm!

A kinézete viszont nem annyira tetszik, inkább a "kerekebbek" tetszenek.

2014. jún. 29. 21:34
 16/22 anonim ***** válasza:

ha gondolod irj ram es megbeszeljuk,adok tanacsot! 16 eve gitarozok. van tobb gityom (Gibsonok,Iba,Fender),jatszok hires enekesek mellett,zenekarom monduk nincs,de nincs ra lehetosegem a sok hivas miatt. es gitaroktatassal is foglalkozni kezdtem. szoval ertem a temahoz ;)


28/F

2014. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%
Jó isten miket írnak na szóval a válaszolók fele vagy nem tud normálisan gitározni vagy hülye . Nem mind1 milyen gitárt veszel szaron szenvedés tanulni ajánlanám hogy vegyél cort ot jó ár érték arányban nézd meg az x1 et ennél jobbat ebben az árban nem kapsz erősítő bármilyen hülyén hangzik nem feltétlen kell egy darabig simán gyakorolhatsz halkan pontosan hogy mindent kihallj és pontosan kezdj el tanulni ne torzítsd stb ja ha erősítőt vennél akk line6 roland marshall és hasonló olcsóbb kombók ne vegyél johnson powersate meg ibanez bc roch cort kombókat ezektöl tartsd magad távol a kazettás magnó is jobban szól náluk . Ez a hülyeség is hogy vegyél bc rich et 1 amennyi pénzed lenne rá csak olcsót kapsz ami 90% ban fej nehéz és szar is ülve nem valami kényelmes de meglehet szokni de ne vegyél ebben az árban csak a nevét fizeted meg vegyél cort ot az jó megbízható a hambuckeres dolog stimmel az a jobb metalhoz ha van kérdésed kérdezz még ja aki ezután irna hogy jaj neki igaza van én közel 10 éve gitározom zenekarban itt van mögöttem egy bc rich warlock mick thomson signature :)
2014. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
:)
2014. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17, már csak fogalmazni, meg helyesen írni kell megtanulni így a nagy lendület után.
2014. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a lényeg a válasz volt a legutolsó dolog lenne életemben hogy egy ilyen oldalon fogalmazásra figyeljek :) a helyesírást meg betudom annak hogy kb éjfél után írtam meg siettem :D
2014. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!