Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent a Finuccsi? Ez a...

Mit jelent a Finuccsi? Ez a neve Siskának, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Anno a 20-as években (magyarul írva) Finuccsi (magyarul írva)hírhedt bérgyilkos volt!
2010. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem láttad az Oscar című '91-es filmet Stallonéval? pedig alap! Ott volt a két Finucchi fivér, akik szabók voltak, csak egy félreértés során a kicsi Tony (Stallone könyvelője) azt hiszi, hogy bérgyilkosok, és beijed tőlük, pedig szelídek.
2010. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem! Köszönöm szépen=)
2010. jan. 4. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Losoncy Szilveszternek hivják (lehet nem jól írtam le) , a Siska gondolom a Szilveszterből jött a finuccsi meg...lehet régen volt a Feenoocheez amibe Check-el volt együtt (ma el magico) lehet onnan ragadt rá
2010. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja. Előtte meg a Rím Harcosok Klubja volt, egyetlen jó trekkel. A Checkkel a közös projectjük vége is Siska türelmetlenségének eredménye, ahogy a Salátával való szakítás is, és a Bloose-ba is másodjára tért vissza. Ő tudja, sosem ítélkeznék sem a külseje, sem a primkó szövegei miatt, se a múltja miatt. Tény, hogy k.va jó a hanghordozása, és a ritmusérzéke.
2010. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem a Check-es időszaka alatt lévő számok jönnek be legjobban, bár ez a mostani száma a Létminimum alatt..hát szerintem mostanába nem volt ilyen jó száma le a kalappal .

amúgy az hogy ki melyik "családba" tartozik, engem annyira nem érdekel mert akkor kb nem lenne olyan rapper magyaroknál akit hallgatnék..szeretem fankát is siskát is oduplát is meg azért a kilakikitt-nek is van jó számuk:D

2010. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SZilveszter -> Siska

SzóSzabó -> Finuccsi

2011. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!