Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a jobb előadó? Sp vagy...

Ki a jobb előadó? Sp vagy Siska Finuccsi?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki az a Siska Finuccsi, de SP-nél csak jobb lehet.
2010. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy kategória mindkettő : Batyufos.
2010. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát 1értelmü hogy Siska
2010. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Siska vagy SP? Hát ez remélem nem volt komoly kérdés :D
2010. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez komoly kérdés mert vagy 30 lány ismerősöm fikázza siskát és SP-t istenítik xDxD mondom kirakok egy kérdést egy kis bizonyíték ként :D
2010. dec. 29. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:

úrisssssssssssten

már olvastam egy másik ugyanilyen kérdést is itt, és ugyanúgy felb*sztam az agyam rajta... HOGY LEHET SISKÁT ÉS SP-t összehasonlítni??? Most z összes 12-16 éves lány zt írja h siska az 0 SP a kiráááály!!! nem szeretem sp-t mert szerintem qrva sz*r zenét csinál mivel van nekem egy hugom aki ebben a "jaj de cuki, hogy a szerelemről zenél" sp-t hallgat egész nap és amikor otthon vagyok kénytelen vok azt a sz*rt hallgatni!!!szal ismerem a zenéjét... jah és hogy 30 lány ismerősöd fikázza siskát... komolyan sztem azt se tudják kit fikáznak... azért mert hallották sp-től a "Szexből-10-et" amiben siska finuccsi közreműködik kemény 10 sor erejéig és ebből ők le tudják szűrni h siska az egy xar...

Nem tudják felfogni h siska miről rappel (nem abban a számban)a másik meg olyan lányokat meg én ismerek akik azért utálják siskát mert azt mondja h a legtöbb lány k**va(én ilyet tőle nem hallottam)... DE TUDJÁTOK MIt??? IGAZA VAN!!! oltják siskát mert lek*rvázza a lányokat akik ezen besértődnek de a következő csili-vili szombati disco-ban mindegyik ott rázza a p*cs*ját és dugatja meg magát wc-ben.... bizony ilyen lányok oltják siskát a k*rvázás miatt :)gondolom a te lány ismerőseid között isvan ilyen aki így jár el minden szombat este...

de hogy siskát idézzem a k*rv*król és r*bancokról: "Maradjatok ilyenek, értetek élünk!" :D azért az mégiscsak cseszi az agyam h 14 éves tinilányok: "Piálnak, tépnek dugnak orrba-szájba DE NEM TUDJÁK MIT CSINÁLNAK" (TKYD)

nah szal nagyon eltértem a tárgytól siska 100000000000* jobb

-van mondanivalója

-igazat mond

-nem adta el magát

CSak így tovább Siska hajrá BB minden jót....

2011. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ott a pont :D:D:D
2011. jún. 16. 22:02
 8/9 A kérdező kommentje:
én is csak azért írtam ki, hogy szegény kislányok sírjanak, hogy SP egyenlő a Suttyó Paraszttal :)
2011. jún. 16. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
egyiket se szívelem de inkább SP
2013. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!