Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Big Time Rush vs. One Direction?

Winx Bloom kérdése:

Big Time Rush vs. One Direction?

Figyelt kérdés
Sokan vitáznak, én már többször is megírtam a válaszom és meg is indokoltam.

2014. jún. 13. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
1D
2014. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 buborékosvíz ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a BTR a jobb! Nem azért, mert rusher vagyok, vagy mert az 1D mleg, hanem mert sokkal jobbak, a személyiségük is jobban tetszik, a sorozat is jó, azt viszont nem ért em, mért nem szeretik oan sokan őket!
2014. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én undorodom a one direction-t!

5 homokos kornyikál valamit!

Úgyhogy ebből sztem ki lehet következtetni hogy a BTR a jobb!!

2014. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocs... elirtam. azt akartam irni, hogy "én undorodom a One direction-tól!"
2014. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
BTR!!! ott kevesebb b*zi van és a zenéjük is SOKKAL JOBB mint az1D-é
2014. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én mindkét bandát szeretem, de inkább One Direction. Azért, mert sokan a BTR-t csak a sorozatról ismerik, azt se tudják, hogy tényleg egy valódi fiúbanda. És az Isten szerelmére, egy banda, akik a zenével foglalkoznak, ez a hivatásuk, ne egy tévésorozatról legyenek híresek, hanem a zenéjükről! A One Direction tényleg a zenéjéről híres, nem lehet őket egy sorozathoz kötni. De mit már mondtam: nem vetem meg egyik bandát sem, szóval a BTR-t ugyanúgy szeretem, bár nem vallom magam Rushernek. Szóval részemről inkább One Direction. De attól még, hogy valaki szereti a BTR-t, mért ne szerethetné a 1D-t is, akár fordított esetben?
2014. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
BTR!!!!!!
2014. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Megértem,hogy sokan nem szeretik a One Direction-t de azért még nem kell,hogy le melegezd őket! Szerintem senkinek sem ártottak!!!! -.-" Mindenkinek más a zenei ízlése! Én kitartok az 1D mellett! :)
2015. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!