Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Big Time Rush vagy a One...

A Big Time Rush vagy a One Direction a jobb?

Figyelt kérdés
(Én Btr párti vagyok)
2014. jún. 3. 16:19
 1/10 anonim válasza:
32%
Mindkettő sz@r.bocsi,én egyiket sem szeretem
2014. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az, amelyik gyorsabban örökre visszavonul.
2014. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Régebben BTR fan voltam :D,már nem tom. Lehet most is ők .:)
2014. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
42%
btr
2014. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 válaszolj lécci ***** válasza:
100%
One Direction. :) Sokkal jobb a hangjuk mint a Big Time Rush-nak, és jobban is néznek ki :D ( Directioner foreveeer <3 )
2014. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
BTR<33 egyik legjobb banda a világon<3
2014. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

BTR!

Hogy miért? Mert a 1D 5 melegekből áll, akiknek nincs hangjuk! Én hallottam már csivavát ugatni és 1D számot is hallottam, de bevallom a csivava hangját jobban kedveltem! A neten rengeteg 1D kép van amiknek a nagy része photo shoppal van megszerkesztve.

Én undorodom a 1D-tól.

2014. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Emberek!!Megértem,hogy nem szeretitek a One Direction-t de könyörgöm!!! NEM MELEGEK!!!! Rohadtul felidegesít,hogy állandóan csak azt olvasom hogy a "One Direction tagjai melegek!! " Ez nem igaz!!! Ha nem ártottak neked akkor minek kell róluk hülyeséget mondani?!!!!!..........
2015. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

One Direction:)

Nem melegek, de ha azok lennének, mi közünk van hozzá? A zenéiket kell hallgatni, nem pedig a magánéletükben vájkálni. Ki nem szarja le, hogy homoszexuálisak vagy nem? Eléggé undorító, hogy egyesek azért mondják a zenéikre, hogy szar, mert úgy gondolják, hogy melegek. :) Kíváncsi lennék, ha az egyik ismerősötök homoszexuális lenne, őt is vérig sértenétek? Majd ha ti is elértek annyi mindent, mint ők, akkor pofázzatok, mert sajnos hozzájuk képest porszemek vagytok. Képzelem, milyen unalmas életetek lehet, hogy más életével foglalkoztok. :(

2015. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
One Direction :))
2015. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!