Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Big Time Rush vs. One Direction?

Winx Bloom kérdése:

Big Time Rush vs. One Direction?

Figyelt kérdés
Sokan vitáznak, én már többször is megírtam a válaszom és meg is indokoltam.

2014. jún. 13. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Melyikben van több meleg?
2014. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az 1D-ben xD
2014. jún. 14. 12:15
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
one direction a nyerő ők a legjobbak :D :) <33
2014. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Iron Maiden!^-^
2014. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
BTR 
2014. jún. 14. 20:02
 6/18 anonim válasza:
45%
One Direction!
2014. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Egyik se. Pfujjj Amúgy pacsi #4-nek, Iron Maiden amíg élek!!!
2014. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És ki az az Iron Maiden? Ember, nem ezt kérdeztem xD
2014. júl. 5. 12:37
 9/18 anonim ***** válasza:

Tudod, mióta véget ért egy bizonyos tini-korszakom, elkezdtek érdekelni a dalszövegek, hogy miről szól az a sok sláger, amit hallgattam... És azt hiszem akkor szerettem ki a One Direction-ből. Ha a Big Time Rush-t is szerettem volna (de a sorozatuknál elásták magukat a szememben), szerintem ugyanez lett volna a helyzet.


Gondolom sokan mondták már, hogy "kinövöd ezt is", de ez egy nagyon bunkó kijelentés, úgyhogy én inkább csak azt mondom, hogy kicsit jobban hagyd figyelmen kívül a fiúk külsejét például (mert az tuti, hogy a rajongók valamilyen szinten szexuálisan vonzódnak a srácokhoz), és figyeld meg jobban a zenéjüket, hogy mi újat közvetítenek neked.


Egyébként azt hallgatsz, ami tetszik, hagyd figyelmen kívül, hogy mások.mit gondolnak. ;) Egyébként szívesen elolvasnám a BTR melletti érvelésedet!


Legyen szép napod! ^^

2014. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nos... Szerintem aranyos volt amit írtál. xD Félig- meddig. Az első dolog, hogy én 12 vagyok, de nem tekintem magam lázadó kamasznak. Ugynúgy kimegyek a kertbe hitázni, a kertbe mint 5 évvel ezelőtt, stb. Azért vagyok a BTR mellett mert az 1D egy X-factorból jött tini pop banda akik félmeztelen képeket posztolnak magukról az Instagramon. Minden zenéjük a 14- 15 éves csitriknek szól, akik nagy meglepetésünkre odáig vannak értük. A Big Time Rush olyan zenéket énekel ami a pop és a rock vegyítettje. Max. 3 olyan számot ismerek ami a lányoknak szólna. Ez a banda egy saját 4 évados sorozattal rendelkezik és egy filmel ( tudom hogy a One Direction- nak is van ) . És nem azért vonzódom hozzájuk mert jól néznek ki ( póló alatt nem nagyon látszik, ellentétben a One Directionnal akik a pólójugat a fejúk felett lóbálva vonaglanak a szïnpadon ) hanem azért mert egy király sorozatuk van. A Big Time Rush nem csak csajozik a való életben hanem összeházasodik valakivel. Jó oké. Az 1D tagjai még fiatalok ehhez. A BTR- ben vannakegyéniségek. Kendall a vezető. Carlos a jófej, aki mindig nevet, vicces, szórakoztató, Logan az okos, és James az úgynevezett " csajok kedvence ". Szóval én kiállok a BTR mellett! :-)
2014. júl. 27. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!