Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok jó, nu-metált...

Mondanátok jó, nu-metált játszó együtteseket?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a Linkin Park (természetesen az első albumaikra gondoltam).

2014. jún. 9. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
nu-metált az mit jelent pontosan ?:
2014. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 meszike91 ***** válasza:
Limp Bizkit, Korn, thousand foot krutch,
2014. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek


Pontosan ezért írtam példát, hogy ne kelljen körülmagyarázni...


Másodiknak köszönöm!

2014. jún. 9. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Deftones :)
2014. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Three Days Grace, Breaking Benjamin
2014. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amiket írtatok azok közül a Three days grace-t és a Limp Bizkit-et ismerem. Előbbit nagyon szeretem, utóbbi valahogy nem jön be...A többit pedig majd meglátom milyen, köszönöm a válaszokat, de még írhattok nyugodtan. :)
2014. jún. 9. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dry Cell, P.O.D., Disturbed, Slipknot, Papa Roach, Crazy Town, Puddle of Mudd, Nevada Tan (német banda),


* A Linkin Park (régi), még a nu-metál bandák közt is egyedinek számít, szóval tökéletesen megegyező stílusú együteseket ne nagyon várj!

2014. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

" A Linkin Park (régi), még a nu-metál bandák közt is egyedinek számít, szóval tökéletesen megegyező stílusú együteseket ne nagyon várj!"


Pedig azzal az első pár albumukkal nálam valamit nagyon eltalálltak, brutálj jó rakták össze őket, szinte megunhatatlanok, persze a mostani albumaikról ezt már nem tudom elmondani...:(

2014. jún. 11. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Slipknot, igaz ők death metalnak is elmennek, de pl. a Dead Memories számuk nu :)
2015. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!