Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy hozzam ki a legjobb...

Hogy hozzam ki a legjobb hangot ezekből a pedálokból? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy Digitech Death Metal és egy Behringer NR300 pedálom...a probléma az, hogy eddig akárhogy kötögettem be őket, akárhogy állítgattam, mindig baromi zajos volt, még ha a zajszűrő be volt kapcsolva akkor is. ezért tehát az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kihozni ezekből a pedálokból a legzajmentesebb hangot? Milyen beállításokat használjak, és hogy kössem be őket? ( van elég kábel bármilyen kötögetéshez, szóval minden be és kimenetet ki lehet használni mindkét pedálon) a válaszokat előre is nagyon köszönöm!!! (az erősítőm egy line6 spider iv 30, ha esetleg ennek a beállításainak a módosításával elérhetnék egy még kevésbé zajos hangot, akkor azt is írjátok légyszi!! ) (és azért nem a line 6 metál torzítását használom, mert van, amikor olyan erősítőn játszom, amin nincs semmilyen, így szükséges a pedál.)

2014. ápr. 10. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A Behringer használati utasításában tökéletesen le van írva hogyan kell bekötni.

Gitár->NR300 IN->NR300 SEND->Digitech in->Digitech out->NR300 RETURN->NR300 OUT->Erősítő input.

Ez azért jó, mert a tiszta (a jelútban a legjobb jel/zaj arányú) gitárhang alapján zár le a zajzár, ellenben a pedál utáni gitártól független sistergést is le tudja vágni.

2014. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen..ugyan így kötöttem be én is, de a sistergés ugyanúgy megvan :O
2014. ápr. 11. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2014. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!