Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőként milyet, és melyik...

Kezdőként milyet, és melyik olcsó árkategóriás lenne a legjobb? (gitár)

Figyelt kérdés

Ugyebár van az elektromos, és a fémhúros, meg a nylon húros(klasszikus) akusztikus gitár.


Sokan azt mondják, hogy ajánlott klasszikuson, vagy fémhúros akusztikuson kezdeni, én is azon szeretnék, de nem tudom, hogy a klasszikuson, vagy inkább a fémhúros akusztikus gitáron kellene-e.


A fémhúrosnak jobban tetszik a hangja, viszont úgy hallottam, hogy sokkal nehezebb rajta megtanulni játszani, és a kedvemet is könnyen elveheti gitározástól. Ezenkívül pedig a húrok, tekintettel az anyagukra, sokkal jobban megdolgozzák az újakat eleinte.

Ezért szeretnék véleményt, tanácsot hallani, hogy semmiképpen ne kezdjek fémhúroson, vagy ha az jobban érdekel, akkor azon is meg lehet próbálni, mert azért olyan rettentően nem nehéz, hogy elmenjen tőle a kedvem.


Ezeken kívül, összesen kb. majd 20-30.000ft-t tudok rászánni, tudom, hogy ez nagyon kevés, de egyenlőre még ezt is össze kell szedni teljesen.

Jó lenne, ha tudnám, hogy mely gitárok lennének jók teljesen kezdőnek ebben az árkategóriában. Úgy hallottam, hogy a Cort és a Fender cégeknek jó ár/érték arányúak az ilyen eléggé olcsó gitárjaik is, de a közelben nincs hangszerbolt, így csak netről tudnám megrendelni, és nem akarok úgy járni, hogy valami nagyon rossz minőségűt kapjak még az olcsóbbak között is.


A tanácsokat, és a válaszokat előre is köszönöm.


2014. ápr. 6. 20:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!