Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a gitár baja?

Dikk kérdése:

Mi lehet a gitár baja?

Figyelt kérdés
Sgr c1 gitár : van rajta egy 3 állású kapcsoló ami ha jól tudom a felező de nem biztos. Ezt allitgatva változik a hangja egy picit. Most a 3.fokozat nem működik illetve ha mindent maximumra tekerek az erősítőnél és A gitáron csak akkor de halkan . Mi lehet a baj? Most vettem 2 napja.

2014. febr. 19. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A háromállású kapcsoló nem a felező, hanem a hangszedőváltó. Valószínűleg megadta magát egy forrasztás. Ha ennyire nem értesz a dologhoz, akkor jobban teszed, ha hangszerésznek mutatod meg. Ha újonnan vetted, akkor oda vidd el, ahol vásároltad, garanciálisan meg kell javítaniuk.
2014. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok köszi!!!
2014. febr. 19. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne felező. Arra vagy lenne még egy mikrokapcsoló, vagy a pickup lenne push-pull kapcsolós. De ebben az árkategóriában nem szoktak felezősek lenni.
2014. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi! de normális hogy 2 nap után már defektes legyen?
2014. febr. 19. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem normális, de sajnos ebben a kategóriában könnyebben előfordul. Ahogy az első is írta, valami belső kábelezési érintkezési hiba lehet...
2014. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 ezer forint feletti hangszer tartós fogyasztási cikknek minősül. Vásárlástól számított három napon belül fellépő hiba esetén ki kell cserélniük, vagy a termékkel azonos cserehangszert kell biztosítania, ha ezeket nem tudja, akkor vissza kell adnia a vételárat.
2014. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekes ma reggel tökéletesen működött. Nem értem de örülök neki.
2014. febr. 20. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ne örülj annyira, bocs.

Ha egy elektronika egyszer nem működik, később meg igen, kontakthibát jelent, aminek az a sajátossága gyakran, hogy néha érintkezik jól, néha meg csak félig-meddig, néha meg semennyire.

Persze ha nem tudod a boltban reprodukálni a hibát, akkor nem foglalkoznak veled.

2014. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg igazad van most megint off lett, de ismerem naggyabol a gitarboltost úgyhogy megprobálom. Köszi
2014. febr. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!