Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi tetszik Neked ByeAlex-ben...

Mi tetszik Neked ByeAlex-ben és a dalaiban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

1: semmi

2: semmi

2014. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
lehet csipázni és lehet nem. nem kötelező egy hullámhosszon lenni vele. nem mindenki tud azonosulni, szimpatizálni a zenéjével, ami teljesen érthető, nem szerethet mindenki egyféle zenét (de ez így van a többi előadó esetében és az élet számos egyéb területén is, kérdezhetnéd ezt pl. Radics Gigiről is, hogy benne mi tetszik, érdekes őt mennyire könnyebben megtudta emészteni a nagyközönség meg még egy jópár másikat...). a negatív kritika is kritika, ami még lehet hasznosabb és nagyobb jelentőséggel is bírhat egy pozitív véleménynél, vagy egy túlságosan ömlengő megnyilvánulásnál, aminek sokszor semmi értelme. A kevésbé kulturáltan hozzászólók táborát viszont már nagyon unom, sokan elfelejtik, hogy minden előadónak (és minden embernek) jár egy minimális tisztelet, pl. azzal hogy békén hagyom ha nem szimptizálok vele, és nem szapulom (és nem kérdőjelezem meg) a továbbiakban se őt, se a munkásságát,hanem belátom, hogyha másoknak tetszik, akkor nem lehet annyira rossz az a bizonyos előadó, csak én nem tudom megkedvelni valamiért és ennyi. nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni, de sokan szeretik a cirkuszt, tudom. annyi sok a tehetséges ember, lehet megmutatni hogy mennyivel szebben és jobban is csinálják, hajrá a lehetőség adott csak élni kell vele.... én személy szerint csipázom ViszlátAlexet :D, szívesen hallgatom (őt is), mivel tetszenek a dalai, igényes magyar zenét nyom,melyen sokféle zenei stílus ötvöződik a pop zenével.jót szórakozom :D, vagy éppen ellenkezőleg elmerengek rajta mivel jók a dalszövegei. érdekes stílust képvisel a zenéjével és fazonával. nagyon nem egy hétkönapi unalmas figura, van stílusa, kicsit olyan kakukktolyás is, ezért is tűnik ki a mai magyar zeneiparból. nagyon karakteres és őszinte, értelmes előadónak tűnik, aki nem szállt el a közismertsége ellenére sem. és maradjon mindig is ilyen.
2014. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!