Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek is szúrja a szemeteket...

Nektek is szúrja a szemeteket ez az ESSEMM meg ez a Busta?

Figyelt kérdés
szerintem, undorító az egész banda,csak egymást istenítik,fényezik és a közönséget oltják... nagyképű sz*r az egész... remélem,hogy ezek sehol nem lesznek két három év múlva.
2014. febr. 12. 13:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint szeretem a számaikat, és az embereket is. Semmi bajom velük, véleményem szerint igen jó zenét alkotnak. Mások véleményét is tisztában kell tartani, és elfogadni. Egyébként meg miből szűrted ezt le, hogy nagyképűek? Mutass egy olyan klippet, amiben nem nagyképűek az énekesek. A való életben nem ilyenek. Ne ítélkezz, így.

Majd ha te ennyit elértél mint ők, akkor teljesen jogosan gondolhatod ezt.

(Most mondhatod, hogy csak egy idióta riban* vagyok, aki nyálzik ezekért. Gondolhatsz amit szeretnél, én akkor is nagyra tartom őket, és a zenéjüket is. Más véleménye miatt nem fogok valamit úgy utálni, hogy azt előtte szerettem.)

2014. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
45%

1.-> Mekkora közhely,te jó ég.

Nos, ezek a rap számok(ahogy a rapek 90%) nagyon primitívek és ostobák.A szöveg undorító ahogy az egész világfelfogásuk. El sem tudom képzelni hogy egy értelmes, intelligens ember ilyet hallgasson. :)

2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi a közhely, komolyan? Egy intelligens ember is hallgathat ESSEMMET, Bustát, meg bármi ilyesmit. Jézusom, ezt nem az intelligencia dönti el...
2014. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Első: hogy miből szűröm le hogy nagyképűek? Akkor hallgatsd meg a nagy "rapstar" zenéjüket amibe a közönségét oltja és ha úgy nézzük akkor te is bennevagy... Majd ha én elértem annyit mint ők:hát nem nehéz annyit összeb*sz*ni hogy EYOOOOOO MOND GARÁZS EYOOOOOOO,meghogy garázs b*sz*od.

Második:Teljesen egyet értek veled

Harmadik:Az igaz,hogy egy inteligens ember is hallgathat ESSEMMET meg az összes többi szutykot,de nem sokan vannak.

2014. febr. 12. 18:16
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Busta TV ket, Busta interjúkat, süt róla a nagyképűség... Amúgy én Busta -t nagyon sokat hallgattam pár évvel ezelőtt, de mióta ilyen divat lett, azóta nem nagyon. A mostani számai szerintem jelentősen gyengébbek, mint a régebbiek. Na meg ahogy besült a Westendbe Paja DZsíível szembe az nagyon nagyon szánalmas. ESSEMM et soha sem szerettem és nem is nagyon hallgattam, ő nem tud érdekelni.
2014. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
jó a zenéjük és kész bazz ott a pont
2014. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
ha még csak az lenne:D:D
2014. febr. 19. 22:33
 8/24 anonim ***** válasza:
19%
Busta a legnagyobb kiraly, tegyetek le az asztalra amit o, utana ugassatok.
2014. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
68%

"21 éve a szöveg a fegyverem"

Arra várhattok, hogy nem lesz sehol 2-3 év múlva :)

2014. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Busta a rap kontrasztja.. Ha "gangstar" zenét akartok hallgatni, ott a Killakikitt. :)

https://www.youtube.com/watch?v=DAENWBHfPVY


Ha értelmeset, akkor meg ott van Fanka Deli..

2014. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!