Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megszűnt a Majmok Bolygója...

Megszűnt a Majmok Bolygója (MB)? Miért nincs új zenéjük és lesz-e lemezük valamikor?

Figyelt kérdés
Nagyon eltűntek a srácok legalábbis süti, bár tőle már megszokhattuk, hogy nem szerepel nyilvánosan. És azt is tudom hogy ők a minőségre mennek, nem a mennyiségre.:)Vagy annyira elfoglalt ESSEMM mással zenélget és nincs már MB...:(

2014. jan. 1. 21:05
 1/5 anonim válasza:
essemm "összeállt" mr.bustával,és mostanába nem ad ki mb zenéket...:( együtt bustával meg smithel nagyot raknak,de egy kicsit el lett hanyagolva a többi garageos
2014. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg lesz valami MB-s megmozdulás idén, egy ideje ígérgetik már. Szerintem nem Essemm Tomin múlik, hanem Sütin, mert Süti szólót sem ad ki sosem... :)
2014. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Essemm inkább már Mr.Bustával zenélget, de nem tudnak olyan jó zenét csinálni mint Sütivel. És nem hinném,hogy ez csak Sütin múlna.Régebben valamikor 2013 felében kiírta Essemm facebookra, hogy készül egy zene Sütivel csak annyi is volt. De legyen 2014 MB év és legyen meg a lemezük!:)))
2014. jan. 5. 14:39
 4/5 A kérdező kommentje:
naaa végree: [link]
2014. jan. 24. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig érdemesebb lenne Sütivel foglalkoznia, Busta neki még a lábnyomát se csókolhatja meg. Mekkora beteg egy forma ez a Süti :D
2014. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!