Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tnuljam tovább ilyen helyzetbe...

Tnuljam tovább ilyen helyzetben a zongorázást?

Figyelt kérdés
Na most,harmadik osztályban elkeztem zongorázni,örtödikben abbahagytam.Most,hetedikben itt a lehetőségem hogy folytassam,azt mondták kilencedik osztályig kijárhatom a zenesulit.De nem tudom,hogy fojtassam-e.Imádom a koncerteket,imádok zongorázni,de napi 7-8 óráim avannak+szakkör,és nem tudom hogy bírnám-e.Persze csak hobbiból tanulom.Holnapig döntenem kell.Ti folytatnátok?

2014. febr. 3. 16:56
 1/4 Rsta ***** válasza:
Igen. És ennél csak kevesebb időd lesz rá később, úgyhogy most szerezd meg az alapokat/rutint.
2014. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát,gondold át,hogy belefér-e,esetleg próbáld ki pár hétig-hónapig, hogy összeegyeztethető-e. Szerintem 7-8 óráknál simán, főleg, ha ez neked fontos, meg részben kikapcsolódás. Ja de várjunk, még egyéb szakkörök is, hát akkor nem tudom. Tudni kéne, hogy napi pontosan hány órád van még, ami nincs betáblázva, meg hogy milyen időközönként járnál zongorázni, és mennyire messzire, meg h alapból mikortól lennél otthon... Hát nem tudom. Meg még azt is figyelembe kéne venni, hogy később akarsz-e még komolyabban ezzel foglalkozni, pl koncertek meg színházi aláfestőzene, meg ilyesmi tervben vannak-e.
2014. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ne hagyd abba, sok 10 év múlva fogsz ennek a döntésnek örülni még ha csak hobby is marad.
2014. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom gogy kicsit elkéstem de szerintem ha folytatod jó jársz én hatodikban kezdtem el zongorázni és nekem is 6 órám van minden nap+külön órák. Heti 2-3 szor fél órád csak jut rá neked is
2014. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!