Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjem el újra a...

Hogyan kezdjem el újra a zongorázást?

Figyelt kérdés
Régebben zongoráztam 4 évet. Csak sajnos abba kellett hagynom. ennek már 6 éve. De most fel vagyok rá készülve, hogy újra elkezdjem. Nem tudom elfelejteni, szeretem imádom a zongorát, minden vágyam, hogy újra tanulhassam. Sokat felejtettem és kérdezném, hogy mi a javaslatotok, 23 évesen valamilyen zene iskolában fogadnának, hogy tanítsanak? Tudnék még perfektebbül megtanulni zongorázni?
2013. máj. 8. 18:38
 1/2 anonim válasza:

Szia! a zenesulival kapcsolatban sokat nem tudok mondani neked, viszont szerintem el tudod kezdeni magadtól is valamilyen szinten. én pl. gimiben kezdtem újra magamtól, együttesem is van, azóta sokat is fejlődtem.:)

itt egy oldal, amin fent vannak az alap dolgok: [link]

Szerintem a kottaolvasás menni fog.:)

[link] még erről az oldalról szoktam számokat tanulni, vannak fent kezdő, közép és haladó szinten is.

2013. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon jó az oldal. Nézegettem a youtubeon is. Még egy kérdés, hogy esetleg nem tudod hogyan kellene olyan zongora kotta könyvet találnom amit persze meg is vásárolnék, amiben kezdő kották vannak? Nem emlékszem mi volt pontosan a neve, arra gondoltam veszek egy olyan kotta könyvet amit még akkor kellett megvennem amikor elkezdtem zongorázni, úgy jobban menne. Köszi...
2013. máj. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!