Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjem el?

Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon szeretnék híres(vilaghiru lenni) tobb mint egy eve neztem hogy mibe lehetnék jo. vegul a rapnel kotottem ki. felre ne ertsetek nem a rengeteg karomkodas miatt hanem a rimek miatt. csak az a bajom hogy magyarorszagon nagy sok a kamu rapper aki studio nelkul toltik fel a minosegtelen videoikat youtube-ra es ez engem eltantorit hogy nehogy enis vagy masik is ilyen kamurappernek nevezzenek.

amugy még annyit hogy nagyon befojassal vannak ram Eminem, Dr Dre, Wiz Khalifa szamai. szinte mindegyiknek leforditom a szovegeit hogy ertsem mirol szol az adott szam. erdemes lenne elkezdeni? esetleg angolul?

koszonom a segitsegetek vagy a velemenyeteket.


2013. máj. 7. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:

1. megtanulsz írni (legfontosabb!)

2. ha studió nélkül töltesz fel egy videót, ahol a minőség nem a legjobb, de legalább látunk tőled valami munkát, még mindig jobb, mint ha nem lenne semmi, ha tehetséges vagy, úgyis tetszeni fog

3. nem leszel világhírű, mivel ez nem így működik.

2013. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!