Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokan elítélik a fiú One...

Bengari kérdése:

Sokan elítélik a fiú One Direction rajongókat, miért?

Figyelt kérdés

Szerény személyem is az lennék 16/F

;)

<3 1D <3



#One Direction #Directioner Boy
2014. jan. 27. 00:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én minden 1D fant elítélek! A Mitch Luckeres eset....R.I.P. Mitchell Adam Lucker 1984-2012 Lassan 4 éve hogy itt hagyott minket minden idők legnagyobbja.... hiányzol... 🙏🙏😿😿😻
2016. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Na jó, most már muszáj leírnom a véleményemet erről az egészről. Lehet, hogy már nem aktuális a dolog, de egyszerűen nem bírom annyiban hagyni... Igaz, mások már leírták helyettem is. Igen, menjenek melegebb égtájakra, azt a bizonyos jó édes anyukájukat, meg ilyesmi... Én is pont ugyan ezt gondolom. Mert feltételezem, legtöbbjük semmit nem tud sem a műfajról, sem Mitch-ről. Tehát kedves "Directionerek", akik esetleg nem kedvelték őt, csak úgy halkan megjegyezném, Mitch nem említhető egy lapon a One Direction tagjaival. Nem, ez nem a 1D fikázása, félretéve azt, hogy én speciel nem kedvelem a bandát. Egyszerűen csak arról van szó, hogy teljesen más műfaj. És mi alapján ítélnek meg bárkit is az ilyen emberek? Csak hang alapján, stílus alapján, vagy talán nem tetszik, ahogyan kinéz? Ezért érdemelte volna meg a halált? Az ilyenek előítéletei miatt? El lehet gondolkozni. Van fogalmatok a szavak súlyáról, tudjátok egyáltalán, mit beszéltek? "A 28 éves énekes emo volt, az ereit vagdosta, és öngyilkos lett, egyedül hagyva ezzel ötéves kislányát, feleségét, barátait és rajongóit". Ez a mondat verte ki nálam a biztosítékot. Aki emo az mindenképpen vágja magát? Az ereit vagdosta, és öngyilkos lett? Előbb inkább kellene, hogy legyen valami halvány fogalmatok a halála körülményeiről. Tessék, keksz, mert megérdemlitek. A fangirlök egy része már megint alkotott... Kíváncsi vagyok, ki lesz a soros, akit betámadnak. (Akinek nem inge...)
2016. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezt csak is Mitchért aki a világon a legjobb ember volt, amíg 2012 november 1.-én reggek 6:17-kor elragadta a halál. Vele se merek gondolni mit érezhetett a felesége, és az 5 éves kislánya Kenadee. Mitch a példa rá, hogy mindig a legjobb emberek halnak meg. Bár haltam volna meg én helyette. :/
2016. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!