Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokan elítélik a fiú One...

Bengari kérdése:

Sokan elítélik a fiú One Direction rajongókat, miért?

Figyelt kérdés

Szerény személyem is az lennék 16/F

;)

<3 1D <3



#One Direction #Directioner Boy
2014. jan. 27. 00:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

Mi nem a fiú énekeseket szeretjük....Hanem a FÉRFI énekeseket

[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert az emberek azt szeretik, ha egy fiú úgymond "keményebb" zenét hallgat. Én nem szoktam senkit se a zenei ízlése alapján megítélni, hallgasson mindenki azt, amit szeret. Egyébként gyanítom, hogy a kérdés kamu.
2014. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Nekem semmi bajom nincs velük. Szerintem teljesen normális az, hogy szereted az 1D-t. Én is nagyon szeretem , csak én lány vagyok :))
2014. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

Jó, jó

A legtöbb lány azt fogja mondani, hogy szuper, én is szeretem a 1D-t.

2014. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Én imádom a fiú Directionereket :$ <3 15/L
2014. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 enkerekelnezest ***** válasza:
1D <3 <3 <3 4ever <3 directioner :D
2014. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal, hogy szereted az 1D-t. Ha meg valaki emiatt cikiz, akkor ne is foglalkozz vele. Az az ember, aki ilyet csinál, az buta és felettébb primitív. Valakit a zenei ízlése miatt elíténi, erős intelligencia hiányra vall. Azért ílétik el az emberek úgy általában a directionereket, mert van az a sztereotípia, hogy az 1D-t csak a 12 éves kislányok szeretik. Nem. Mások is szeretik őket. És nem feltétlenül csak a kinézetük miatt. Én is szeretem az 1D-t. Oké, nem mondom, hogy csak a zenéjüket, bevallom, a kinézetük is bejön. Ennek ellenére nem vagyok egy elvakult, őrült rajongó. A korodbeli srácok azért ítélkeznek akár feletted, akár mások felett akik ilyen zenét hallgatnak, mert ők ettől menőbbnek érzik magukat. Csakk arra lennék kíváncsi, hogyha ők is kapnának egy ilyen lehetőséget, vajon akkor magukat is elítélnék-e.

15/L

Ja. A csajok imádni fognak, hogy akad végre egy srác, aki azt a zenét szereti amit ők.

2014. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Orulok hogy felvallalod. Mert lehet hogy hihetetlenul hangzik de eleg sok olyan lany van aki nagyon alternek meg darknak akar tunni ezert emberek kozott olyan zenet hallgatak, viszont ha egyedul van akkor 1d-t. Meg pop-zeneket. De ezt nem ugy ertem hogy pop rossz. Na hat ezt eleg hulyen fogalmaztam meg. Remelem azert a lenyeg atjott.
2014. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Nézd Suri felőlem hallgathatsz ilyen zenét is, addig amíg nem veszed komolyan amit a benne mondanak...


https://www.youtube.com/watch?v=I69ppPhBFS4

2015. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!