Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért van az hogy a tehetséges...

Mért van az hogy a tehetséges bandákat nem ismeri a világ a műmájereket meg istenitik? Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Most arra célzok hogy van egy nem angol banda akik pl. nem úgy "helyesek" mint pl 1D..(nem írom ki melyik bandára célzok vegyétek általánosba, ja és ők is 1 fiú banda)

Egy ki összehasonlítás

1D

-nem foglalkoznak a rajongóikkal

-csak playback-ken jó a hangjuk

-videóznak az 1D napon

-nincs komoly koreográfiájuk


Másik banda

-Ingyen autogramm osztás, ünnepeken is hajlandók dolgozni miattuk, közös képet csinálnak ingyen, megölelik őket

-playback nélkül is nagyszerűen énekelnek

-rendezvényt szerveznek a rajongó táboruknak

-nagyon nehéz koreográfiájukat mindig előadják minden számukhoz



2014. jan. 18. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vannak, akik még nem szerepeltek a tv-ben, így kevéssé ismertek --- gondolom ezért:) Meg lehet, nem is akarnak Tv-ben lenni.
2014. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*amúgy nem hiszem, hogy az 1D playbackelne.
2014. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerepeltek tv-ben, tudom inkább feljavítják a hangjukat élőben megtökre nem jó (szerény véleményem)
2014. jan. 18. 22:19
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Akkor amúgy lehet, hogy nem is olyan jók:/ Meghallgatnék tőlük pár számot--- attól a kevésbé ismert bandától
2014. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A felléppéseket tánc miatt linkeltem..
2014. jan. 18. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez amúgy nem angol:) És am, ezt a nyelvet kevesebben ismerik:) Am, like:)
2014. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
tudom h nem angol, lehet de a tokyo hotel is volt olyan híres, mint az 1D pedig németek, ezért is kérdeztem az ő példájuk miatt :)
2014. jan. 18. 22:47
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem az 1D a legtörődőbb együttes. Rengeteget foglalkoznak velünk, de erről hogy is tudnál hogyha nem követed a tetteiket. Múltkor forró csokit küldtek a hotel előtt várakozó rajongókra.


Egyáltalán nem playbackelnek ki kell, hogy ábrándítsalak. Hallatszik, hogy élő nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget.


Rendezvény. Szerinted a 7óra 50 perces 1DDay mi volt. Előre felvettek pár részt. Nem majd 8 órán keresztül élőben csinálnak mindent. Kicsit lett volna fárasztó.



Koreográfia. Szerintem alapvető hülyeség hogy egy fiúbandának kötelező, szigorú koreográfia kéne. Ez csak az N'Sync idejében volt menő ma már tudod jobban értékelik az egyéniséget! :)


És végül. Műmájer? Az 1D........komolyan? :D

Mert szerinted a TH mi? Férfi létükre sminkelik magukat. Csak metroszexuális csávok és kész.

2014. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
100% ban igaza van az előző válaszolonak!
2014. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!