Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért van az hogy a tehetséges...

Mért van az hogy a tehetséges bandákat nem ismeri a világ a műmájereket meg istenitik? Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Most arra célzok hogy van egy nem angol banda akik pl. nem úgy "helyesek" mint pl 1D..(nem írom ki melyik bandára célzok vegyétek általánosba, ja és ők is 1 fiú banda)

Egy ki összehasonlítás

1D

-nem foglalkoznak a rajongóikkal

-csak playback-ken jó a hangjuk

-videóznak az 1D napon

-nincs komoly koreográfiájuk


Másik banda

-Ingyen autogramm osztás, ünnepeken is hajlandók dolgozni miattuk, közös képet csinálnak ingyen, megölelik őket

-playback nélkül is nagyszerűen énekelnek

-rendezvényt szerveznek a rajongó táboruknak

-nagyon nehéz koreográfiájukat mindig előadják minden számukhoz



2014. jan. 18. 22:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Na megjöttek a directionerek... 1 : http://www.youtube.com/watch?v=bcrDnge3W3U én szerintem annyit javítottak a hangjukon a klipbe fel se ismerhető... csak h tisztázzunk valamit én is szeretem pár számukat, szóval nem vagyok directinator.

És metroszexuális Koreában sokkal másabbak a dolgok, onnan mondj 1 bandát akik nem sminkelik magukat (direkt ezért nem neveztem meg a bandát mert külső alapján ítélitek meg).

És a táncra visszatérve mindenki tud állni 1 színpadon, néha meg kicsit odébb menni, Koreában meg minden bandának nagyon nehéz koreográfiája van.

Követtem az eseményeket addig ameddig Liam-et a rajongói este hívogatták másnap meg kiosztotta őket twitteren, áhh véletlenül se kapcsolja ki a telefonját...

2014. jan. 19. 08:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Na, szerintem az a lényeg, már írtam ide, csak még valami, hogy külföldön lehet, hogy volt a Nu'Est pl a tv-ben, de itt Mo-n gondolom, nem sokat, mert hozzánk pl többnyire angol nyelvű számok jönnek be inkább, amik Amerikában sikert arattak, meg itten Európában is az angol nyelvűek szerintem főleg; mert azokat szokták általánosan megérteni:) Ázsiai nyelveket szerintem nem annyira tudnak nálunk pl
2014. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallgatok 1d-t, hanem rock zenét. De az élőben éneklésen kívül nekem amit itt felsoroltál, mind mindegy. Nem hiszem, hogy te már akkor tudtad, hogy ingyen osztanak autogramot, amikor megszeretted őket. Igazából ez ugyanolyan, mint azért szeretni a 1d-t, mert cukik. Te sem a zenéről beszélsz.
2014. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Az 1D playbackelne?Te ennyire sügér vagy?Ha nem foglalkoznak a rajongóikkal,akkor az 1DDay mi volt?

Mit vagy úgy oda a nehéz koreográfiával?:D Te soha nem fogsz annyit elérni egész életedben,mint ôk 17 éves korukban.Azért írtad ki ezt a kérdést,hogy a haterek idejöjjenek,és itt egymást ajnározzátok,hogy ti mennyivel jobbak vagytok a Directionereknél.Szánalmas,amit csináltok,vegyétek észre magatokat!


"Üdv 2014-ben,ahol a zenei izlése miatt ítélik el az embert."

2014. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A directionerek (vagy nem tudom mi a fenék) és a nem azok egyenrangú emberek. Kérlek szépen, ne zenei stílus alapján ítélkezzetek. Ők azt a zenét szeretik, te meg a másikat.

Képzeld egy One Direction rajongó és egy full metálos is lehet jóban. Csak ne hangoztassátok már, hogy mennyire rossz ez a zene meg az a zene. NINCS OLYAN, HOGY ROSSZ ZENE!!! CSAK VALAKI AZ EGYIKET JOBBAN KEDVELI A MÁSIKTÓL, DE ATTÓL MÉG A MÁSIK NEM LESZ ROSSZ!!!

Kérlek szépen mindenkit, ne kritizáljátok egymás zenei ízlését.

2014. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem lenne rossz kérdés HA:1.ha te nem vagy Directioner,akkor honnan tudod,hogy nem foglalkoznak a rajongóikkal?és mi az,hogy a másik banda "Ingyen autogramm osztás, közös képet csinálnak ingyen, megölelik őket" miért szerinted az 1D azt mondja miután csináltak 1 képet,hogy:"5 font lesz"?Vagy mi?

2.Hát a One Direction egy "egész" napot csinált a rajongóiknak és szervezet nekik egy több napos programot,ahová az egész világról érketzek lányok/fiúk és életre szóló barátságot kötöttek és amin találkozhattak az 1D-vel.De szerintem se rendeznek programokat nekik (CINIZMUS)

3.Nem hinném,hogy egy fiú/férfi együttesnek koreográfiákat kéne betanulniuk. (Személye szerint kis túlzással undorítónak találom).És ha már itt:van egy videó amin székeket rakosgatnak-hát azt nem hinném,hogy majdnem 3 percet végig bírnak táncolni és énekelni is (erősen playback gyanús).

De én tényleg nem akarlak megsérteni,hogy ezt a zenét szereted,meg semmi olyat nem mondok,hogy "fujj" meg ilyesmi.Csak végeredménybe: ne nevez meg olyan együttest amiről nem tudsz semmit. (vagy nevezd meg mind kettőt vagy egyiket sem!).Igaz,hogy én szeretem a One Directiont,de bármilyen másik bandáról lenne szó ugyan ezt mondanám.És tényleg nem akarlak megbántani csak indokoltam. És bocsi ha kicsit durva lett!:)

2014. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!