Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a számról? (elektromos zene rajongók)

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ja, brostep... de ez még valami nagyon kiforratlan szar :D

a dallammal foglalkozz főleg, mert nagyon rossz. olyan, mintha egy 5 éves gyerek nyomogatná a szintetizátort :DD

2014. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, a dallam kidolgozásával még vannak problémáim
2014. jan. 17. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

ez olyan mint egy kezdetleges Skrillex szám...amúgy az igazi dub nem ilyen vonyítós hangokból áll,csak sokaknak az tetszik,hogy lehet rá zúúzni,közben meg tiszta bu...is hangok vannak benne,vagy nyivákolások...

Ez egy igazi dub,,nem a mostani vonyítós reszelős dub:

http://www.youtube.com/watch?v=-R-7lJZ3f0g

2014. ápr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, igazad van elöző, de tudod a dubstep és a dub között sok műfaji eltérés van. Ez sem dubstep, hanem brostep, és a brostepnek kb. ilyen műfaji jellegzetességei vannak.
2014. ápr. 9. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Bakker, PREX magyar?! WTF???!

Nem is tudtam, mert amúgy tetszik a zenéd (pl. az Alone in the World), de ez a Green Spirit nekem se tetszik, erőltetett és jellegtelen

2014. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké,,viszont megnéztem konkrétan ezt a brosteppet,,végül is heavy dubstep-nek hívják,pont az agresszív reszelős effektek miatt...Én úgy tudom,hogy a dubstep a Dub műfaj és a 2step műfaj keveréke...sötét,paráztatós effektekkel minimális hangsávokból összeszerkesztve,és ami a lényeg,hogy lassú bpm-je van,és pl nincs benne ének és-vagy vokál..Haverék épp ezért utálják azt a fajtát amit én szeretek mert nekem inkább csak a lassú de jól morgós tetszik...itt egy pl

http://www.youtube.com/watch?v=sVVkd7_1f1I

2014. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!