Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Avenged Sevenfold zenekar...

Az Avenged Sevenfold zenekar is illuminátus?

Figyelt kérdés

Csak mert az új lemezborítójukon egy koponya van és az is félszemű! Ez eléggé illuminátus jelnek tűnik!

nézzétek: [link]



#rock #Avenged Sevenfold #illumintus #sátánista metál
2014. jan. 11. 22:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
29%
És egyébként nem utálom kimondottan a zenéjüket,csak a banda tagjait.A címadó nóta kimondottan tetszik,ha ilyen egyedi,dallamos és mégis súlyos lenne az egész album nem lenne vele semmi bajom,sőt.Sokan belekötöttek az elején hangzó riffbe,hogy "Thunderstruck".Nos ez valóban csak azok mondják akik igazán kötekedni akarnak,szerintem a technikán kívül nem nagyon hasonlít az Ac/Dcre.De ez az egy nóta nem váltja meg az egész albumot.
2014. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha utáljátok a bandát akkor minek jöttök ide fikázni?:D És még mi vagyunk a szánalmasak....

A HTTK egy tribute album, ahol tisztelegnek a kedvenceik előtt, szóval mielőtt idejöttök okoskodni, legalább néznétek utána.

"sikerhajhász önelégült barmok" Ezek szerint te ismered őket személyesen és találkozol velük nap mint nap? Ja nem, csak egy újabb unatkozó ember vagy, aki rohadtul ismeri őket. Mi vagyunk az undorítók? Olvasd már vissza miket irkálsz. Amúgy mutasd már meg azt az interjút, ahol ezt mondták (már ha létezik).

2014. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
11, egyetlen lemez alapján pedig ostobaság bármilyen következtetést levonni egy bandáról...
2014. jan. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


[link]


amúgy az egész internet rajtuk röhög de ne zavarjon :D

2014. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%
És akkor most az Overkill is illuminátus ? xD
2014. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy az egész internet rajtuk röhögne. Tudod vannak emberek, akiknek van jobb dolguk is, mint olyannal foglalkozni, amit nem szeret.

haters gonna hate

2014. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Én Metallicás vagyok és azt gondolom, hogy ez az utolsó albumuk tényleg egy kicsit másolás szagú lett, de ezáltal belehallgattam a korábbi munkáikba is és megvettek. Egész jó zenéik vannak korábbról...



Vagy lehet pont azért tetszik, mert metallicás? Nem tudom, de nekem bejön. :D

2014. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Az egész internet rajtuk röhög...Ahhoz képest pár 100 ezren csak megvették azt a "kopizott szart". Elhiszem hogy szeretsz vitatkozni mint ahogy én is de ez már kicsit sok...Sokan fikázzák ám a Metallicát is, tehát kijelentem: "Az egész internet a Metallicán röhög".
2014. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Most szó szerint fogok idézni egy részletet a Rock Sound 2014 januári számából (67. oldal)


"Top of the rocks

On the first of the month, Avenged Sevenfold followed the likes of Paramore, Biffy Clyro, Black Sabbath and, uh, Jahméne Douglas (???) by snagging themselves a week at the top of the UK Albums Chart. The band's sixth full-length "Hail To The King" was their first with new drummer Arin Ilejay and put them right back on the road to the top in a whirlwind of riffs, riffs, riffs and riffs. If nothing else, the fact that rock bands can hit the top of the charts in 2013 makes us glad the Mayans were wrong."


Hoppá! Annyira rajtuk röhög az egész világ, hogy szeptemberben a pop uralta időkben rockbandaként egy teljes hétig a lista első helyén tudtak lenni! Azt hiszem, ennél nagyobb bizonyíték nem kell, hogy igenis sikeres volt az új album IS, és ennél nagyobb dicséret egy bandának/albumnak sem kell. És egyúttal szeretnék gratulálni a görénynek, aki segget csinált a szájából az A7X alaptalan szapulásával.

De ne hibáztassuk, nyilván vak a gyűlölettől.

2014. jan. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
2%

A tolókocsis magasugró is nyertes ha nincs ellenfele.Ennyit róluk.Annyira gázúl próbáljátok meg védeni ezt a bandának nevezett rakás $zart.Aki követi az eseményeket tudja,hogy ez egy előre tervezett "siker"..köh..feldolgozás..köh.. album volt amikor is semmilyen nevesebb előadó nem adott ki újabb albumot.Ez csak egy $zaros lista vezetés volt 1 hétig.Majd ha több mint 15 millió eladott példány van csak a Hail to the $hitből akkor lehet itt pocskondiázni az igazságot.Amit kétlem,hogy elfog érni tekintve akinek van esze megveszi az EREDETI Metallica Fekete Albumát mivel az 200× jobb és ötletgazdagabb.

Mi az,hogy pop uralta?Na még egy barom aki azt hiszi,hogy a zeneipar a pop körül forog.

2014. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!