Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Avenged Sevenfold zenekar...

Az Avenged Sevenfold zenekar is illuminátus?

Figyelt kérdés

Csak mert az új lemezborítójukon egy koponya van és az is félszemű! Ez eléggé illuminátus jelnek tűnik!

nézzétek: [link]



#rock #Avenged Sevenfold #illumintus #sátánista metál
2014. jan. 11. 22:57
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
mért lenne attól illuminátus??
2014. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát azért illuminátus, mert az új lemezborító egy dupla illuminátus-sátánista jelkép!
2014. jan. 11. 23:18
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy tisztába azzal,hogy mi is a sátánizmus...
2014. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Szimplán plagizáltak egy Overkill borítót a nótákat meg lopták a Metallicától és a Megadethtől.
2014. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy rohadtul nem ismeritek a bandát:D ÉS ami a borítón van az a saját logójuk, amit Deathbat-nek hívnak.
2014. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon amúgy, hogy a logó az Deathbat névre hallgat,nincs itt semmilyen nemű kopizás. Másrészt, mint büszke Hail To The King lemeztulajdonos, elmondanám, hogy ha kinyitom a lemezt,akkor a másik fele is ott van a Deathbatnek. És ez nem sátánizmus!!!
2014. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
2%
Gratulálok,vettél egy feldolgozás lemezt.Büszke lehetsz magadra
2014. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%

[link]

És akkor ennek mégis mi legyen a neve hm ? :)


Nincs kedvem a témával foglalkozni itt mindent elmagyaráztam,megdönthetetlen érvekkel,lehet olvasni a7x fanok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4827203-mier..

2014. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Büszke is vagyok,mert kiállok azért amit szeretek. Figyelj,ha ennyire nem bírod az A7X-et,akkor menj és nyiss egy "Utáljuk az Avenged Sevenfold-ot!" blogot,vagy egy klubbot bánom is én. De szerintem van olyan dolog amit TE szeretsz én pedig nem,ha ismernélek is,én nem vagyok olyan ember,hogy alázzam amit te szeretsz.Szóval jó lenne ha leállnál. Köszi.

u.i.: az A7X valószínű azért alkotott szerintetek Megadeth-hez meg Metallicához hasonló számokat,mert a srácok ezen nőttek fel.

2014. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
11%

Nem azért csináltak ilyen nótákat mert ezen nőttek fel hanem azért mert koppintós sikerhajhász önelégült barmok.

Ennyi erővel a Metallica a Motörheaden és a Judas Priesten nőtt fel,mégis sugárzik a dalaikból az egyéniség viszont tisztán meg lehet állapítani a hatásokat.

Ha úgy lenne ahogy te mondanád minden zenekar a következő kópiája lenne.

Annyira tipikus retardált avengedes vagy :D "Kiállsz a kedvenced mellett" én meg álljak le mert megvédem az igazi zenészek által őrzött becsületet?Képmutató és undorító az amit műveltek.

Mások megdolgoznak az ekkora sikerért,ők még pofátlanul ki is jelentik interjúkban,hogy ezzel a lemezzel,ilyen áron akarnak olyan magaslatokba emelkedni amilyen szinten egy Iron Maiden vagy egy Ac/Dc van.

Lehet ragozni akárhogy a lopás az lopás.Ennyi,egy piros lefelé mutató hüvelykujjon kívül mást nem tudtok tenni ellene mert nekem van igazam,duzzogjatok csak és nyomjátok a vörös kezeket.

2014. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!