Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz hogy a Hollywood Undead-b...

Igaz hogy a Hollywood Undead-ből J3T és Funny Man összeverték Deuce-t?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
J3T-ben egész biztos vagyok, hogy megverte, mert ő nagyon utálja. Funny Manről nem hallottam.
2014. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én J3T-t és JDog-ot hallottam
2014. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én J3T-ről, de ahány oldal annyi szöveg :P Ha meg igaz akkor szarrá fogom röhögni magam :D
2014. jan. 11. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
JDog volt Deuce legjobb barátja. Én úgy hallottam, hogy Johnny és C.S volt
2014. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alexa355 válasza:
nem
2014. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metal456 válasza:

valójában így történt a dolog:A népszerű banda nem volt túl elégedett amikor a vezető énekesük kilépett, és a haragjukat azzal fejezték ki, hogy kiverték belőle a szart is.


Aron "Deuce" Erlichman volt a Hollywood Undead vezető énekese, mely egy népszerű rap/rock együttes. Deuce eldöntötte hogy kilép a bandából ,hogy szóló karriert indítson.Azóta Deuce azt állítja hogy ő a célpontja az egykori bandatagok haragjának és fenyegetéseinek.


Május 25-én Deuce az "Angels & Kings-ben adott elő. A koncert után Deuce elhagyta a klubbot és azt állítja, az egykori banda társai már lesben álltak.Mikor észrevették őt neki ugrottak és elkezdték ütni, rúgni. Deuce azt mondta, hogy az egyik barátja is megsérült miközben próbálta őt védeni.


Deuce azt mondta, súlyosan megsérült és elment a zsarukhoz azt állítva,hogy Dylan "FunnyMan" Alvarez és Jorel "J-Dog" Decker volt az elsőszámú elkövető. Valamint Deuce azt is említette a rendőröknek, hogy két haverjuk még videóra is vette az esetet ami azt jelenti, hogy előre megfontolt támadás volt. Deuce azt tervezi hogy bepereli őket és már fel is vette a "jogi pitbull"-t Donald Karpel-t. A rendőrök még nyomoznak. J-Dog és FunnyMan még nem reagált a vádakra.

2014. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na az úgy volt tán, hogy Johnny és J-Dog verték meg... Azt hiszem Johnny volt aki kivágta Deucét, tele volt a fasza már, és kitette, ha jól tudom. J-Dog Deuce egyik legjobb barátja volt, (azt hiszem, a Sotry Of A Snitch is J-Dognak íródott) és egy buli után már vártak rá, és J3T meg J-Dog összeverték tán... Rugdosták meg minden, közben Deuce egyik barátja is megsérült, aki próbálta őt védeni. Állítólag voltak ott többen is a bandából, és videóztak tán, azt hiszem rendőrségi ügy is lett/akart lenni belőle... Funny Manről én se hallottam. De ezeket már nagyjából elmondták előttem is... Lényeg hogy J-Dog nagyon elárulta őt, és hogy Johnny nagyon utálja.
2014. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*Bocs elírtam, *Story Of A Snitch. :DD xD
2014. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!