Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pontosan mi volt az oka...

Pontosan mi volt az oka annak, hogy Deuce otthagyta a Hollywood Undead-et?

Figyelt kérdés
Mert ahogy Deuce számait hallgatom... egyik másikban (szinte mindegyikben) elég csúnyán oltja őket. Hallottam valamit arról, hogy J3T és Deuce nagy spanok voltak csak közbeszólt a hírnév meg a cash és Johnny hátba szúrta Deuce-t de ennél többet nem tudok... Mi volt az a ,,hátbaszúrás" amit annyiszor emleget?

2013. okt. 17. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
már régen hallottam a történetet úgyhogy lehet nem pontos, de úgy tudom, hogy Deuce ki akarta sajátítani a bandát és saját maga köré építeni az egészet a többieket elnyomva. Ezt J3T nem viselte el és annyira összekaptak hogy J3T kivágta. Ekkor jött Danny. Egyébként a Hollywood Undead is oltja Deuce-t... a Lights out c. szám pl. Deucenak szól
2013. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Meg valami buli után jól összekaptak!

(Danny sokkal jobb)

2013. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy Deuce egyedül akart 70% ot a pénzből ezért kivágták.
2013. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen asszem volt olyasmi hogy egy buli után összekaptak meg hogy találkozgatott a 9 lives-al azthiszem meg még nem egyeztek ennyire emlékszem csak öbbet nem tudok
2014. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!