Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Befektessek egy country...

Befektessek egy country (acélhúros) gitárra, vagy még korai? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. 3 hónapja járok gitártanárhoz, bár már több mint egy éve tanulgatok itthon is gitározni. Szerintem viszonylag jól megy, és az oktatómmal is tempósan haladunk a könyvben. Már említettem a szüleimnek, hogy nagyon szeretnék egy country gitárt. (Jelenleg egy Yamaha C40-es spanyolgitárom van.) Úgy gondoltam, hogy tizennegyedik születésnapomra (jövő augusztus) kérek, vagy addigra összegyűjtöm rá a pénzt. Szerintetek korai még az, hogy acélhúros gitárom legyen, vagy augusztusra már nem leszek ennyire kezdő?

2013. dec. 29. 10:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Június eleje és december vége között csaknem 7 hónap van. Tudatommal az nem egyszerre van, és szerintem több mint fél év nem túl kevés idő két gitár vásárlása között. Csak anyuékat már akkor is már most el kéne kezdenem puhítani, ha mondjuk 2016 karácsonyára akarnék venni gitárt.

Khmm, hogy fogalmazzak, a pénz a legkissebb dolog. Tudom mennyibe kerül egy Strat, igen, nem kis összeg, de megvan már rá a penz (és az erősítőről sem feledkeztem meg), szóval ez itt most nem téma.

Oké, lehet, hogy baromság, de nagy részük tényleg nem csak akkor váltott elektromos gitárra, amikor profi lett!

2014. aug. 3. 14:13
 12/14 anonim ***** válasza:
És most végül is mi a kérdés? Vagy csak önigazolást keresel?
2014. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy mit mondhatnék anyuéknak, hogy ne csak akkor engedjenek elektromos gitárt venni, "amikor majd profi leszek"?
2014. aug. 4. 00:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy akusztikus gitáron lehetetlen olyan technikákat gyakorolni, amelyeket elektromoson használnak és a rockzenét akarsz játszani, akkor nem fog menni anélkül.
2014. aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!