Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a one direction lopja a nótáit?

Figyelt kérdés

Elsősorban erre gondolok

[link]


Ezenkívül még van egy rock me c. nótájuk amit köztudottan lenyúltak a Queentől.


Nincs kedvem,se gusztusom végighallgatni az egész 1d diszkográfiát de biztos vagyok benne,hogy több "lopást" is találnék.

Nincs mit szépíteni,lopás történt ez biztos.Aki mást mond az pedig botfülű vagy süket.Biztos fogom kapni az ívet a tizenéves lányoktól meg páwafiúktól,hogy "óh ez a 2 dal egyáltalán nem ugyanaz még csak nem is hasonlítanak egymásra",de hát vannak ilyenek,társadalom hulladékai ezekkel együtt kell élni sajnos és figyelmen kívül hagyni a troll "véleményüket".



2013. dec. 21. 00:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

A 9. válaszolóval teljesen egyet értek.

Nem tudom hanyadik meg max. ha volt is akkor csak 1 perük volt!

2013. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a 9. és 11. miért válaszolsz saját magadnak másik accountról ? :)
2013. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

11. vagyok és én nem vagyok a 9.!!! -.-"

Miért csinálna ilyet a 9.????

Se én se ő nem ilyen hígagyú veled ellentétben.

2013. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 momsz6 ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egy pár számuk tényleg hasonlít nagy slágerekre, amiket még anno a szüleim hallgattak. Kérdeztem tőlük, hogy nem ismerős nekik ez a szám (nem tudom melyik 1D szám volt az) és azt mondták, hogy de, meg is mondták, hogy kitől melyik dal. A szöveg legalább nem ugyanaz! Amúgy ezért nem a fiúk a hibásak. Nem rég mondták, hogy ők akarják írni az elkövetkezendő években a nótákat, mert ezek nem az ők számaik. Szó mi szó, nem őket kell hibáztatni, hanem az előttük álló ,,stábot,,. Amúgy külön-külön a fiúk nagyon jó énekesek.
2013. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!