Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a one direction lopja a nótáit?

Figyelt kérdés

Elsősorban erre gondolok

[link]


Ezenkívül még van egy rock me c. nótájuk amit köztudottan lenyúltak a Queentől.


Nincs kedvem,se gusztusom végighallgatni az egész 1d diszkográfiát de biztos vagyok benne,hogy több "lopást" is találnék.

Nincs mit szépíteni,lopás történt ez biztos.Aki mást mond az pedig botfülű vagy süket.Biztos fogom kapni az ívet a tizenéves lányoktól meg páwafiúktól,hogy "óh ez a 2 dal egyáltalán nem ugyanaz még csak nem is hasonlítanak egymásra",de hát vannak ilyenek,társadalom hulladékai ezekkel együtt kell élni sajnos és figyelmen kívül hagyni a troll "véleményüket".



2013. dec. 21. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
A one direction egy nagy csalo!!! Regen is megvolt roluk a velemenyem, most is !!!
2013. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Brace yourselves ,felháborodott retardált tinilányok tömkelege 3....2...1....
2013. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
de legalább jó nótákat lopnak el.
2013. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%
Nem "lophatnak" büntetés nélkül egyébként, szóval valószínűleg megvették a jogokat. Ha csak itt-ott hasonló ritmusról van szó, akkor mutass egy előadót, ahol manapság ez nem fordul elő. Egyébként nem csak a One Direction "csinálja ezt", de gondolom most kiválasztottad a legmegosztóbb boybendet hogy jól kioszthasd őket, és szándékosan ingereld a tinilányokat akik pisilnek utánuk :D hadd próbáljam ki én is: Justin Bieber boyfriend c. száma ÉS klipje szinte teljes egészében az N'sync girlfriend-je. Hmmm... én valahogy most nem lettem jobban ettől. (Hozzáteszem, még csak nem is vagyok 1D fan, de ettől sz*rdobálástól rosszul vagyok. Amit most rámondtál erre a bandára, rámondhatnád minden 2-ik előadóra)
2013. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

A Judas Priestnek nem kellett senkitől csórnia ahhoz,hogy ma ott legyen ahol van.

Children of Bodom

Pantera

Metallica

Kiss

Death

Iron Maiden

Bullet for my Valentine

Megadeth

Ozzy

Ronnie James Dio

Dream Theater

Opeth

Sorolhatnék még vagy százat a kedvenceim közül akik tisztességes zenészek és jól csinálják amit csinálnak,van egyéniségük és önbecsülésük ahhoz,hogy ne lopjanak a kedvenceiktől.Szóval ennyit erről meg rólad,az más téma,hogy milyen hatások érték a bandát és esetleg 1-1 riff hasonlít nyomokban másékra.

Tudod vannak tisztességes emberek is ezen a világon akik megdolgoznak a sikerért.

2013. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Ja és "valószínűleg megvették a jogokat"

Igen,azért akarják őket perelni mert megvették a jogokat.

Megnézem majd ahogy megveszik a Nothing Else Matters jogait és újrakiadják.Ilyen nincs a zeneiparban,ha nem tudod miről beszélsz inkább hallgass.

2013. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5: igazad van, de ez műfajilag rock, ami nem hasonlítható össze a populáris zenével. A pop-nak az a lényege, hogy divat legyen, nem pedig hogy jó.

És visszatérve a kérdésre, ez köztudott, egyértelmű és lerágott csont. Nincs mit rágódni ezen.

2013. dec. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Először is nem kell velük foglalkozni. Mindenhol azvan, hogy melegeek, looopnak.... ki nem szarja le? De komolyan. Azt csinálnak amit akarnak. Nem szeretem őket. Nem is foglalkozom velük.

Ami a lopdosást illeti. Csúnya dolog. Nem is kicsit. Viszont ha valamelyik dal kicsit hasonlít egy másikra az már nem feltétlen lopás. Mert már nem könnyű egyedit kreálni. Meg amúgy is.. Minden akkord, skála akármi. Már ki van találva. Szóval mindenki lop. Csak más és más módon van felhasználva.

2013. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Aha, ja persze..hogyan lopnák el a számokat, amikor a legtöbbjüket ők írják!!!És igen, van ami nem az övéjük, de azt tisztességesen vették meg, és nem ellopták!!Különben annyira szeretem, hogy a legtöbb hater úgy utálja őket, hogy nem is ismeri, meg fogadjunk, hogy ha mondjuk valamelyikőtök azt mondaná, hogy utálja Harryt, és megkérném, hogy akkor mutasson rá, melyik ő, eltévesztené...Úgyhogy ennyit erről, nem ismeritek őket, le lehet szállni róluk, és az összes Directionerről is, akik támogatják őket!!!!Fuck you haters!!!
2013. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvették volna a jogokat,nem perelnék őket te retardált 10 éves szűk lyukú húzna anyád karóba.
2013. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!