Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Néhány rocker számára miért...

Néhány rocker számára miért olyan gáz, hogy nem szeretem a kalapácsot, pokolgépet és az ossiant?

Figyelt kérdés
Egyik rocker csajszi megkérdezte tőlem, na és melyik a kedvenc kalapács nótád? mondom neki egyik sem. Erre kitört belőle a nevetés és közölte velem, hogy ezt minden rockernek szeretni kell, illetve kötelező :D Na de nekem ez a műfaj nem jön be, hogy is mondjam, számomra túl light mármint a kalapács, pokolgép, ossian. Eleve nem szimpatikusak a tagok sem, főleg Paksi , Kalapács Józsi. Én inkább az extreme metált kedvelem ( Thrash, Death, Black, Industrial, Dark, Gothic) Heavy Metalt is szeretem, de ha már heavy akkor Judas Priest, Iron Maiden, Black Label Society, Tank (nem tankcsapda!) szimplán Tank! Szóval ezekben van erő, nem tudom megfogalmazni pontosabban, de számomra a kalapács és társai túl melodikusak. Erőtlenek. Miért ilyen letámadóak ezért, hogy én személy szerint ezeket nem kedvelem? Kötelező vagy mi? :D Én meg nem fogom erőltetni azt , ami nem jön be. Ízlések és pofonok

2013. nov. 8. 21:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A legbölcsebb megoldás leszarni, ha valamit nem szeretünk. A fikázás gyerekes dolog
2013. nov. 9. 18:11
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem egyiket sem ezek közül és kb. le se szarom, ha valaki emiatt kiröhög... én legalább nem az alapján választok zenéket, h kinek felelek meg ezzel. De egyébként én is belebotlok olykor-olykor ilyenekbe, h pl. rámondom egy ACDC számra h nem különösebben jön be és akkor megy az ÚÚRisten hát az hogy lehet stb...


Az általad felsoroltak közül is egyébként tetszik néhány (Disturbed, Ill nino, Soilwork) Viszont a Cannibal Corpset egyenesen rühellem :D ez van :D

2013. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Úúúúristen hát ez hogy lehet xD
2013. nov. 9. 20:20
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen begyöpösödött rockerek, akiknek csak ez a rock. Kalapács, Pokolgép, Ossian. És nem tudnak ezeken túljutni. (Félre ne értsétek, én is szeretem ezeket a zenekarokat.) De hogy valaki elkezd azon röhögni, hogy "nekem nincs kedvenc Kalapács számom", az szerintem alacsony intelligenciaszintre és bunkóságra vall. Ilyen emberekkel ne foglalkozz; ez ugyanaz a kategória, akik nem tartják tiszteletben a másik zenei ízlését.
2019. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!