Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Na most akkor hány wattos...

Na most akkor hány wattos gitár erősítő kéne?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy 100 wattos kustom quad 100 dfx kombóm 2x12" celestion hangszórókkal. Fellépéskor épp, hogy fel volt tekerve a hangerő, arra kértek halkítsam le, pedig szabadtéri volt. Próbán is épp hogy van rajta hang, mert a dobosnak aki egy vadállat már túl sok ami nekem kellemes. Kis hangerőn nem jön ki a hangja. Szóval... Mégis milyen erősítő kéne? A 100 watt 2 hangszóróval ezek szerint túl sok és felesleges? Arra gondoltam, hogy itt az ideje új erősítőt vásárolnom.

2013. nov. 1. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
én a 65wattost ajánlom, az elég kisebb-nagyobb koncertekre, főleg próbákra. és úgy hogy itt is csak felén lesz a hangerő!!
2013. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy 30 wattos Orange Crush 30r viszont már kicsi lenne, igaz?
2013. nov. 3. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne kicsi, a 30W mivel egyik haverom is aszem 30-35W-oson jatszik persze nem Orange de eleg jol hangzik. Nekem egy 60W-osom van es dob mellet nagyon jol szol, szerintem azert minimum egy 50-60W korul gondolkondj.
2013. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!