Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudom rögzíteni hangfel...

Hogyan tudom rögzíteni hangfelvételre ahogy gitározok?

Figyelt kérdés

hogy tudom rögzíteni hangfelvétellel ahogy gitározok? van egy boss me 20as multieffektem arra ha rákötök valamit vaagy magába a boss me 20as tudna valahogy rögzíteni hangot? .

agitár szettem:jackson js32 mega ampt60r boss me 20



2013. okt. 28. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, nem vagyok szakértője.

De ha már rögzítetted a hangot, azt amit gitározol,/gitároztál akkor tegyél a számítógépbe egy mikrofon és telepítsd fel ezt tökéletesen fogod tudni vissza hallgatni a zeneművedet, utána kimásolod kimented a hanganyagot egy mappába, utána átalakítód mp3 formába, azután átkonvertálod videóra és feltöltheted a YouTube-re.

Ha gondolod. Persze ehhez telepíteni kell a programokat.

1)telepítés.Audacity.Ezt telepíteni kell és szükséges hozzá a mikrofon és hangfal. Ezeket olcsón belehet szerezni.

2) Ha felvetted( bármikor lehet újra kezdeni ha nem jól sikerül a hang felvétele)

Ha felvetted a jó anyagot akkor kijelölöd és azt hiszem importálod/ vagy export/majd megtapasztalod. Amit bejelöltél azt kimented egy mappába./mondjuk gitár felfétel/ ez túl nagy KB lesz ezért át kell alakítani kisebb Kb-ra. Mp3 vagy vaw formába. Freemake Audio Converter. Nagyon jó , de ezt is telepíteni kell.

Ha meglesz az Mp3. vagy vaw akkor beleteszed ebbe, de ezt is telepíteni kell. E.M. PowerPoint Video Converter. Amikor ez is kész kijelölöd hova mentse.

Ha beakarod mutatni másoknak is akkor regizel a Youra és feltudod tölteni.

Talán tudtam segíteni.

A Google-be beírod a szükséges telepítéseket.


Audacity. Freemake Audio Converter. E.M. PowerPoint Video Converter.

EZEK INGYEN VANNAK: TELEPÍTHETŐK.


Audacity. Ezzel a mikrofonnal a hangfallal( hogy visszahallgassam) Mp3 hanganyagokat szoktam készíteni.

A konvertálokkal pedik vidit és feltöltöttem a YouTube-re.

2013. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!