Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó gitárkombó?...

Szerintetek ez jó gitárkombó? (lent)

Figyelt kérdés
Jó gitárkombó a Marshall Valvestate v 100 ? próbákra kéne egyenlőre. hozzáértők írjanak! akinek van tapasztalata az is!! köszönöm!

2013. szept. 19. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kistestvére van, a Valvestate v65, és nagyon elégedett vagyok vele. A tiszta hangjai is szépek, de az overdrive csatonája az, ami nekem nagyon elnyerte a tetszésemet, a csöves előfok miatt inkább csöves, mintsem tranyós jellegű a hangja. Ja, és iszonyat hangos, otthon a torzított csatornát 2-es hangerőnél sohasem használom nagyobbon, de még dobszett meg basszusgitár mellett is bőven sok a 4-es. Olvastam róla olyan véleményeket, hogy megbízhatatlan, meg így rossz, úgy rossz, de én semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig 2 éve van nálam, és én már a második gazdája vagyok.
2013. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem különösebben, de használható.
2013. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.:effektet is használsz?


2.:mi van még ami jó?

2013. szept. 20. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A szólókhoz szoktam overdive-ot, különben a beépített torzítót. Ha az adott dal megkívánja, akkor még crybaby-t meg tiszta csatornán phaser és/vagy zengető, de kb ennyi.
2013. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!