Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót vagyek...

Milyen gitárkombót vagyek otthonra 30. 000 alatt ÚJONAN?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Peavey-t.
2013. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

ilyet

[link]

2013. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló. Ez a kombó jó? Engem is érdekelne egy otthonra.
2013. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rolap válasza:
utolsó kérdező nekem van ilyen és nagyon jó. ha kell eladom neked
2013. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó a Cube, habár akkor én már inkább effekteset vennék.
2013. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon jó a Roland Cube. Két választásod van ezen az áron, te döntsd el, melyik a fontosabb. Az egyik az említett Roland Cube 15, ebben nincsenek effektek, kevés erősítőmodell, viszont hangosabb. A másik a Roland Micro Cube, annyi effekttel, hogy majd szétesik, cserébe kicsit halkabb, de koncertezni a másik is kevés, otthonra meg a Micro is bőven sok, félhangerőnél feljebb nem nagyon fogod tenni, ha ezt választod. Nekem ilyen van. Nézegess utánuk a YouTube-on.
2013. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én először Line6 Spider IV 15 kombóra gondoltam,mert az 15 wattos és azon is van hangoló + sok-sok effekt! az nem lenne jó ennyiért? hallottam rólla 1-2 jó dolgot is! :-))
2013. aug. 7. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
De, az is jó cucc.
2013. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem jobban tetszett a hangszerboltba a Line 6 Spider IV 15Wattos változata, mint a Roland Cube. A 15 watt otthonra elég csak, még sok is mert ha panelba laksz akkor 2nél többre nem fogod tekerni a hangerőt :D :D énis így vagyok sajnos :D

Azt javaslom ha teheted menny el és próbáld ki, úgy tudsz tökéletesen dönteni.

És ha a családod/szomszédaid nem szeretik ha gitározol, akkor vegyél egy fejhallgatót is, és akkor csak az elektromos gitár cincegő hangját fogják hallani, amit alig hallani :)

2013. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!