Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen 10-20W -os gitárkombót...

Milyen 10-20W -os gitárkombót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy gitárkombó cserén gondolkodom, mert a mostani hangja nem nagyon tetszik. Egy Harley Benton HB20G -m van, amely beépített torzítója nagyon ratyi, azonban egy Korg AX5G multieffekt -el használom. Nekem valahogy nem túl eredeti a hangzása (torzításnál). Egy Single Coil -os stratocaster gitárom van, igen szép hangja van. Az igazság az, hogy nem tudom hogyan üzemelne más kombókon, mivel nincsen lehetőségem kipróbálni.

Legutóbb voltam egy együttesnél és a srácnak egy Vintage LP -je volt két humbucker -rel és egy Marshal kombója (nem tudom pontosan a típusát, két nagyobb hangszóró (20W feletti) megy bele), s igencsak bejött a hangja, olyan eredeti, kemény hangja volt, az enyémnek, meg mintha valami nintendo hangja lenne. :D No, ezt leírni nem is nagyon tudom, bár azt is tudom, hogy ilyen keményebb hangzásokra inkább a humbucker való.

Összesítve, milyen 10-20W -os kombókat tudnátok ajánlani, amely igazán megéri a pénzét? Ha eladnám az effektemet és a kombómat együtt, olyan 25.000-30.000 HUF -om lenne, maximum ennyit szánnék rá (mint használt termékre), majd később talán a gitárt is lecserélem. ;)

Elnézést tudatlanságomért, köszönöm előre segítségeteket!:)


2013. ápr. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Roland cube 15xl-28000 ft (használtan van 15x ez 1 effekttel eltér a 15xl-töl de ugyanazt tudja(20000ft)

Valamint roland cube 20 xl,ezen több effekt van de ez 46000.


Én tehát Roland Cube kombót ajánlok,nekem is az van.

2013. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használtan venném, természetesen!

30k -ért láttam Vube 30 -at, elgondolkodom rajta, csak félek, hogy hasonlóan digitalizált lesz a hangja, mint a Harley Bentonomnak, a videókból nem tudom eldönteni :)

2013. ápr. 22. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:
*Cube 30
2013. ápr. 22. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
A cube szériárol elég sok jót hallottam,tapasztaltam szóval szerintem próbáld ki ha tudod,de én ajánlom
2013. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!