Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót ajánlanátok...

Milyen gitárkombót ajánlanátok próbákra, kisebb club-kocsmakoncertekre?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Roland Cube 15X-em van, amit még gyakorlásra vettem pár éve, és mára értelemszerűen bőven kinőttem.

Legfőképp a tiszta (torzításmentes) hangzás a fontos számomra, illetve hogy jól működjön együtt különböző effektpedálokkal. (alternatív, alternatív rock zenét játszunk, így nincs szükség nagyon durva hangzásra) Vonalkimenet (hangfalak csatlakoztatására) szintén előny lenne.

Árban max. 70-80 ezerre gondoltam.


2011. nov. 13. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ó, hát ennyiből már lehet gazdálkodni :D Elvileg, ennyiért amit tranzisztorost legjobbat kapsz, az a Fender frontman 212r. Volt szerencsém hozzá, nekem igazából nem jött be, de szép a tisztája is, meg nagyonnagyon hangos :D nekem metálhoz kellett volna, és a mélyeket nem úgy adta, ahogy azt én megköveteltem, szóval nálam kb 3napot volt. De elvileg ebben az árban jobb a minősége mint a hasonló árú marshalloknak
2011. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de ha nagyon bejött a roland cube széria, használtan a cube 60ast is megkapod ennyiből (nem tudom mennyi az új ára), annak is elégnek kell lennie kocsmakoncertekre
2011. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miaz, nem kaptál jó választ? meg sem köszönöd, vissza sem írsz hogy mit akarsz még tudni esetleg, csak kiemeld :D így segítsen az ember
2011. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egész egyszerűen vártam további hozzászólásokat.

végigolvastam a kérdés feltevése előtt az összes témába vágó kérdést itt a honlapon, így én is tisztában voltam kb, hogy a Fender fm lesz a nyerő, de vártam hátha valaki még rátalál, és állást foglal a Fender vs Roland témában.


bocsi, ha te ezt úgy értékelted, hogy "nem érdemes válaszolni" (a későbbiekben természetesen mindenkinek megköszöntem volna), de akkor ezúton is köszönöm szépen az első (kettő)-nek a választ.


akkor tehát amire kíváncsi lennék még, hogy a nagyobb (60-80W) Rolandokról van valakinek tapasztalata? vagy érdemes egyáltalán elgondolkodni a két márka között, az említett célt illetően?

2011. nov. 28. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:

A modellezős Rolandok nagyon nem szeretik a pedálokat, tehát ilyen felhasználásra abszolút felejtős.

A Fender FM-nek a tisztája tényleg jó, az jó választás lehet.

2011. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ, azt hiszem marad a Fender!
2011. nov. 29. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Végül, melyik mellett döntöttél? :)

Én éppen egy Cube 30 -ason töröm a fejem. Megérné? Én amit hozzácsatlakoznék az max egy Wah pedál lenne, semmi több. Egy Behringer Strat copym van.:)

2013. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!