Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg tudom valositani a tervem...

Meg tudom valositani a tervem (elektromos gitár)?

Figyelt kérdés
Van egy elektromos gitarom es hozza egy erositom. Regota akarok venni egy at alakitot amivel a telefonhoz valo fulhalgatomon tom halgatni a "jatekom",de az is eszembe jutott hogy van e ennek azvat alakitonak a "reciproka",utanna neztem is van. Meg oldhato e az hogy az ampomba be dugok egy el osztot,aminek egyik veget a gitarhoz masikat az adaptorba ami a telefonomba van es egyszerre megy az ami a telefonomon van es amit en jatszok? Egy 1000-resbol ki jon,es nem a telefonom meg gepem hangszorojat szarom el mert tul hangosan megy...+bulikor is jol johet. Szerintetek?
2013. szept. 1. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te külföldi vagy? Mert ha nem, szerintem nyugodtan hagyd csak azt a gitározást!
2013. szept. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
...Külföldön élek ezért csak nagy erőfeszitéssel tudok csak helyesen írni,de most direkt erölködtem mert most van szabad 15 percem egy lehetségesen nyelvtan tanártól,meg egytől aki ért hozzá de baxna tudást tölten abba az írás képtelen agyamba. Köszönöm a válaszokat,majd a nyelvtan tanáromnak el mondom kiknek hálálkodjon.
2013. szept. 2. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell a nyelvtantanárt játszani, nem erre irányult a kérdés.. Aztán csodálkoztok, ha lepontozunk titeket.

Vissza a témára. Nos, lényegében, ha jól értem a gitárkábel bemenetét akarod elosztani. Onnan neked soha az életben nem fog kijönni hang, mert az csak bemenet. Ha fejhallgatózni akarsz, nézd meg, hogy van-e az erősítődön fejhallgató kimenet, ha az nincs, akkor sajnos nem megoldható, le kell cserélned az erősítőt.

Leírnád az erősítő típusát?

2013. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ELECA eg-10j. Van rajta hang kimenet. De olyat nem tudok csinálni hogy a bemenetbe be dugok egy elosztót : [link]


Ebből az egyikbe bele a gitárt, a másikba egy másik jack kábelt, a kábelre rá egy ilyen átalakítót : [link] arra meg telóm. Szerinted meg tudom mind a kettőt szólaltatni egy erősítőn?

2013. szept. 2. 22:22
 6/7 anonim válasza:
Nem ajánlatos így megoldani, mert a telefonodból kijövő hang sztereó és az amp csak mono jelet képes fogadni és max csak a zene "bal oldala" szólna. Másrészt egy erősítő a gitárjel fogadására van felkészítve, plusz ha még rá is torzítasz akkor a zene is torzulna amit meg ember nem bír hallgatni. :)
2013. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
...ez mondjuk igaz. De milyen kafa lenne már olyan hanggal zenét hallgatni.
2013. szept. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!