Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek megéri ez a gitár?

Szerintetek megéri ez a gitár?

Figyelt kérdés

Fender squier stratocaster bullet elektromos gitár. A gitár maga karcmentes, remek állapotban van. Fél évet használta hobbi szinten. Tartozik hozzá még: 10W-os fender erősítő, állvány, szíly, kábelek és a tok. 19.000Ft

Szerintetek megéri?



2013. aug. 28. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hibátlan ennyiért ajándék :D
2013. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a pontosság kedvéért, mert rendszeresen keverik.

A Squier NEM Fender. A Squier a Fender tulajdonában van, de a Squier-ek nem a Fender gyáraiban készülnek.

A Fender elektromos gitárokat az USA-ban, Mexikóban és Japánban gyártják saját gyáraikban (kivéve a Modern Player sorozat, mert az kínai).

A Squier gyártás OEM, azaz különböző ázsia nagybani hangszergyártók üzemeiben készülnek (Samick, Cort, stb.) és a Fendernek a licenszelésen, a technológiai támogatáson meg a minőségellenőrzésen túl nem sok köze van hozzájuk.


A Bullet meg éppenséggel nem a jobbak közt van a Squier-ek közt, ettől függetlenül kezdő gitárnak megéri, ennyiért meg alighanem jó vétel, ha nincs baja.

2013. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj :) Én is egy ilyenen kezdtem, hogy úgy mondjam, egyáltalán nem egy csúcs gitár, sőt, de olyan szintű azért van, hogy egy kezdőnek jó legyen, és ne vegye el a kedvét az egésztől. Én nagyon örültem, hogy az ilyen gitárom 2 hónap hirdetés után végre elment 22 ért. Ennyiért erősítővel együtt ajándék.
2013. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!