Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ibanez az elektromos...

Az ibanez az elektromos gitárok körében jó márkának számít?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugye nem komoly a kérdésed
2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdő még a srác ;)

És igen, baromira jónak :D Ár/érték arányban messze a legjobbak közt vannak (ha nem a legjobbak), jó kidolgozás jellemzi őket.

2013. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Szerintem a kezdő, olcsó kategóriában nagyjából átlagos vagy jobb, a drágábbakban vannak nagyon jó, csúcskategóriás gitárjai is.
2013. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

csaj vagyok és én ilyesmire gondoltam:


[link]


ebből a gitár jó?

2013. aug. 23. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit értünk jó alatt. Az biztos, hogy ez már egy normális, megbízható gitár. De szerintem szettben nem szabad megvenni, külön a gitár és egy erősítő, akár használtan is, úgy sokkal jobban jársz anyagilag. Amúgy szerintem ez a kérdés voltmár, nem? :)
2013. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Használtan vannak jobb gitárok is ennyiért.
2013. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri.

Ha nem szettben veszed, akkor drágább. Szerintem is ki lehet fogni használtan jó gitárt, olcsón, de ahhoz érteni kell.

Nem rossz ez,de mást is találhatsz.

Neked kell, vagy ajándékba adod?

2013. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem kell de még viszonylag kezdő vagyok
2013. aug. 25. 07:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Én akkor veszek meg egy gitárt, ha tetszik a hangja.

Külsőre is megvizsgálom, mert az is számít. Próbálj ki párat, az ingyen van, hátha találsz olyat, ami igazán bejön.

2013. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elmondok egy tanulságos esetet:

Egy évtizede volt, amikor profi zenész barátom hangszert akart ajándékozni a csemetéjének. Bementünk egy ismert hangszerdiszkontba és kissé "szétkaptuk". Leteszteltük a gitárokat gyenge, közepes és jó minőségi kategóriát felállítva. Meglepetésünkre csak 60-70 %-ban tükröződtek az árak. A bolti alacsony minőségű termékek között volt egy, ami szépen nézett ki, remek hangja volt és megvizsgálva az anyaga, az alkotórészei is kiváló minőségűek voltak. Nem volt márkás, de vetekedett a legjobb nevekkel. Azt hiszem, talán cseh gyártás volt, de ebben már nem vagyok tuti. Potom ára volt, ami azóta jelentősen módosult, ahogy néztem. Ilyen átfogó tesztet azóta nem végeztünk, de egy, egy pillantás arra mutat, hogy a fene sem tudja, miképpen alakítják ki a kereskedők az árakat. Bizonyára számít a beszerzési ár, na meg az is, hogy amennyit csak tudnak, megpróbálnak lehúzni a vásárlóról.

Márkás termékek általában jobbak, ez igaz, de korántsem áll minden esetre.

2013. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!